Adam Buksa ustrzelił dublet w MLS! Polski napastnik w samej końcówce uratował swoją drużynę [WIDEO]

Adam Buksa poprawił swój strzelecki dorobek w MLS. Tym razem Polak zdobył dwa gole w wyjazdowym meczu z Orlando City.
Ten sezon MLS jest znakomity w wykonaniu Adama Buksy. Polak raz za razem trafia do siatki i jest czołową postacią ligi.
Buksa co prawda mecz z Orlando City zaczął na ławce rezerwowych, ale i tak dał o sobie znać. Na boisko wszedł w przerwie meczu.
Jego drużyna nie spisywała się najlepiej. Przegrywała już 0:2 po golach Naniego i Dike'a. Ekipa New England Revolution uciekła jednak spod topora.
Po piorunującej końcówce wyrwała remis. Główną rolę w emocjonujące końcówce odegrał właśnie polski napastnik.
Buksa w 81. minucie zdobył kontaktową bramkę, gdy wbiegł w tempo po podaniu Bou. Polak dublet skompletował w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas wykorzystał dośrodkowania Gila i głową skierował piłkę do siatki.
Polski napastnik ma na koncie 16 ligowych bramek w tym sezonie. Liderem klasyfikacji strzelców jest Ole Kamara z DC United. 32-latek na swoim koncie ma 17 trafień.
Daniel Makarewicz25 Oct 2021 · 08:01