Adam Buksa z golem w pierwszej kolejce MLS! Piękna główka polskiego napastnika [WIDEO]

Adam Buksa udanie rozpoczął nowy sezon MLS. Polski napastnik strzelił gola dla New England Revolution w zremisowanym 2:2 meczu z Chicago Fire.
Lepiej mecz zaczęli zawodnicy z Wietrznego Miasta, którzy po jedenastu minutach prowadzili 2:0. Już w piątej minucie gola dla Fire strzelił Robert Berić, a niedługo później wynik podwyższył Luka Stojanović.
Buksa dał sygnał do odrabiania strat w 14. minucie. Polak trafił do siatki po rzucie rożnym - wygrał walkę o pozycję z obrońcą rywali i mocnym uderzeniem głową skierował piłkę do bramki.
Ostatni gol meczu padł w 27. minucie. Bramkę na wagę remisu dla New England Revolution zdobył Gustavo Bou.
Buksa na boisku przebywał do 83. minuty. W zespole Fire całe spotkanie rozegrał Przemysław Frankowski.