Adam Buksa z kolejnym golem w MLS! Polski napastnik dobił piłkę po niewykorzystanym rzucie karnym [WIDEO]

Adam Buksa poprawił swój dorobek strzelecki w MLS. Tym razem Polak trafił do siatki w meczu New England Revolution z DC United. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3.
Buksa starcie z DC United rozpoczął w wyjściowej jedenastce. Początek spotkania zdecydowanie należał do przyjezdnych. W 27. minucie gry było już 0:2. Do siatki trafiali Asad i Yow.
Zawodnicy New England Revolution rzucili się do odrabiania strat. Sygnał do ataku dał Adam Buksa. Polak wywalczył rzut karny. Carles Gil nie zdołał wykorzystać "jedenastki", ale Polak doskoczył do odbitej piłki i wpisał się na listę strzelców.
Po przerwie gospodarze kontynuowali pościg. W 54. minucie do własnej bramki trafił Canouse, a kilka chwil później prowadzenie dał im Bunbury.
To nie był koniec emocji. Ekipa DC United zdołała wyrównać po golu Rivasa. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny Buksy. W 84. minucie Bunbury ustrzelił dublet i tym samym dał trzy punkty swojej drużynie.
Bilans Buksy w New England Revolution to 23 spotkania i 6 goli.
Daniel Makarewicz02 Nov 2020 · 08:25