Adrian Mierzejewski znów błyszczy w Chinach. Gol i dwie asysty! [WIDEO]

Twitter
Świetny mecz Adriana Mierzejewskiego w lidze chińskiej. Polak strzelił gola i zaliczył dwie asysty w meczu Chongqing Dngdai z Hebei CFFC (3:1).
Mecz zaczął się źle dla drużyny Mierzejewskiego, która od 16. minuty przegrywała po golu Marcao. Kwadrans później wyrównał Fernandinho, a asystę przy jego trafieniu zapisał Mierzejewski.
Były reprezentant Polski miał też udział przy golu Alana Kardeca w 84. minucie. Sam na listę strzelców wpisał się sześć minut później. Świetnym dryblingiem popisał się Fernandinho, który wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę tuż przed bramkę. Mierzejewski wbił ją do siatki wślizgiem.
Mierzejewski w tym sezonie chińskiej ekstraklasy zaliczył osiem występów. Strzelił dwa gole i zaliczył pięć asyst.
Po dziesięciu kolejkach zespół Polaka plasuje się na szóstym miejscu w tabeli grupy B ligi chińskiej. Do tej pory zdobył dwanaście punktów.
Marcin Karbowski11 Sep 2020 · 16:09
Źródło: Twitter