Agent Garetha Bale'a uderza w Real Madryt. "To niebywałe"

Agent Garetha Bale'a uderza w Real Madryt. "To niebywałe"
Meng Dingbo/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 27 mar 2022 | 07:46
Jonathan Barnett udzielił wywiadu "The Telegraph". Agent Garetha Bale'a postanowił wbić szpilkę Realowi Madryt.
Walijczyk od pewnego czasu ma problem z regularną grą w barwach "Królewskich". Powodem jego absencji są zarówno kłopoty zdrowotne, jak i decyzje sztabu trenerskiego.
Dalsza część tekstu pod wideo
W tym sezonie napastnik wystąpił tylko w pięciu spotkaniach Realu, strzelając jednego gola. W czwartek Bale udowodnił jednak, że wciąż stać go na grę na najwyższym poziomie. W półfinale baraży o awans na mistrzostwa świata zdobył dwie bramki, a jego reprezentacja pokonała Austrię.
- To niebywałe, że Real nie korzysta z Bale'a. W czwartek Gareth udowodnił, że wciąż stać go na wielkie rzeczy - stwierdził Jonathan Barnett.
- Gdyby Bale został włączony do drużyny, Real miałby nadal świetnego zawodnika. Ale musimy z tym żyć. Na pewno sobie poradzimy - kontynuował agent Bale'a.
Umowa napastnika z Realem Madryt obowiązuje do końca tego sezonu. Na razie piłkarz nie podjął jeszcze decyzji dotyczącej swojej przyszłości.
- Gareth jeszcze nie wie, co się wydarzy w letnim okienku. Jeszcze z nikim nie rozmawialiśmy. Decyzja zostanie podjęta dopiero w okolicach czerwca. Wiele zależy od tego, czy Walia awansuje na mundial - dodał Barnett.
Źródło: The Telegraph