Aj, Jezus Maria, Szczęsny! Poważny błąd Polaka, podarował gola rywalom Juventusu [WIDEO]

Screen Twitter
Wojciech Szczęsny popełnił duży błąd w spotkaniu Juventusu z Atalantą. Bramkarz "Starej Damy" musiał wyciągać piłkę z siatki już po 5. minutach.
Atalanta ostro rozpoczęła spotkanie z Juventusem. Ekipa z Bergamo nie zamierzała tracić czasu i bardzo szybko przystąpiła do atakowania bramki gospodarzy.
W 5. minucie udało się stworzyć pierwszą konkretną akcję. Boga dograł do Lookmana, który tym samym znalazł się w niezłej sytuacji. Anglik oddał strzał, trafił prosto w Szczęsnego, ale... to wystarczyło.
Uderzenie Iworyjczyka zostało fatalnie odbite przez reprezentanta Polski. Piłka wpadła do siatki i zrobiło się 1:0.
Katastrofalna pomyłka Szczęsnego została przypudrowana przez Angela Di Marię. W 24. minucie Argentyńczyk wykorzystał rzut karny i doprowadził do remisu.