Ajax pokonał PSV i zdobył Superpuchar Holandii

Media Whalestock / shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 27 lip 2019 | 20:20
Ajax Amsterdam pokonał przed własną publicznością PSV Eindhoven 2:0 (1:0) w sobotnim meczu o Superpuchar Holandii.
Spotkanie na Johan Cruijff Arenie rozpoczęło się znakomicie dla aktualnych mistrzów Eredivisie, bowiem już w pierwszej minucie świetny kontratak wykończył skutecznie w polu karnym rywali Duńczyk Kasper Dolberg. Osiem minut po zmianie stron zwycięstwo przypieczętował kapitalnym uderzeniem z dystansu Daley Blind.
Czterokrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy po raz dziewiąty w historii wywalczyli krajowy Superpuchar. Wcześniej wygrywali takie spotkanie w latach 1993, 1994, 1995, 2002, 2005, 2006, 2007 i 2013.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI