Alarm w Bayernie Monachium! Gwiazda może nie zagrać w kluczowym meczu sezonu

Nderim Kaceli/LiveMedia /ipa-agency.net/Sipa/PressFocus
Kolejna zła wiadomość dla Bayernu Monachium. Jamal Musiala raczej nie zagra w szlagierowym meczu z Borussią Dortmund, który odbędzie się zaraz po przerwie reprezentacyjnej.
Bayern w niedzielę przegrał z Bayerem Leverkusen 1:2. W ten sposób stracił pierwsze miejsce na rzecz rywala z Dortmundu. Do Borussii traci punkt.
W dodatku wyprawę do Leverkusen okupił kontuzją Jamala Musiali. 20-latek opuścił boisko już w przerwie. Doznał naderwania mięśnia uda.
Musiala był powołany do reprezentacji Niemiec na najbliższe mecze, ale nie weźmie w nich udziału. W najbliższym czasie ma się skupić na leczeniu.
Zgodnie z pierwszymi diagnozami Musiala ma małe szanse na powrót do gry na mecz z Borussią, który odbędzie się 1 kwietnia. Powinien być jednak gotowy do występu w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Manchesterem City.
Musiala w tym sezonie zagrał w 35 meczach Bayernu. Strzelił w nich piętnaście goli i zanotował dwanaście asyst.
Marcin Karbowski20 Mar 2023 · 13:21
Źródło: sport1.de