Alex Sandro bohaterem Juventusu. Mistrzowie Włoch strzelili Parmie trzy gole [WIDEO]

IPA/IPA/SIPA / Press Focus
Juventus wygrał z Parmą 3:1. Tym razem w jego bramce zabrakło Wojciecha Szczęsnego.
Niespodziewanie jako pierwsza trafiła przedostatnia drużyna ligi. I to w jakim stylu! Gaston Brugman strzelił z rzutu wolnego w taki sposób, że Gianluigi Buffon tylko patrzył, jak piłka wpada do jego bramki.
Do przerwy było 1:1, bo w końcówce pierwszej połowy gola dla Juventusu strzelił Alex Sandro. Brazylijczyk huknął na bramkę po rzucie rożnym.
Jak skończyła się pierwsza połowa, tak też zaczęła się druga. Tuż po przerwie Sandro dał prowadzenie mistrzom Włoch.
Zwycięstwo Juventusu przypieczętował Matthijs de Ligt. Holender popisał się celną główką po kolejnym rzucie rożnym.
Juventus dzięki zwycięstwu zbliżył się na punkt do drugiego w tabeli Milanu. Parma ma nikłe szanse na utrzymanie - na sześć kolejek przed końcem do bezpiecznej strefy traci jedenaście oczek.
Marcin Karbowski21 Apr 2021 · 22:39