Andres Iniesta podjął decyzję w sprawie dalszej kariery. Wiadomo, co z przyszłością legendy FC Barcelony

Andres Iniesta podjął decyzję w sprawie dalszej kariery. Wiadomo, co z przyszłością legendy FC Barcelony
Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
39-letni Andres Iniesta pozostaje czynnym piłkarzem. Co więcej, były reprezentant Hiszpanii nie zamierza przechodzić na emeryturę, chociaż niebawem zmieni klub.
Po zakończeniu długiego pobytu w FC Barcelonie Andres Iniesta przeniósł się do Japonii. Hiszpan zasilił szeregi Vissel Kobe w 2018 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Początkowo wydawało się, że będzie to jedynie tymczasowe rozwiązanie i pomocnik szybko zakończy swoją karierę. Okazało się jednak, że nic takiego nie miało miejsca - doświadczony piłkarz gra w Kraju Wiśni od pięciu lat i nie zamierza odwieszać butów na kołek.
Sytuacji Iniesty nie zmieniają nadchodzące wydarzenia. Jego obecny pracodawca poinformował właśnie, że były reprezentant "La Roja" pożegna się z drużyną po zakończeniu bieżącego sezonu.
Do tej pory 39-latek wystąpił w 133 meczach, strzelił 26 goli i zanotował 25 asyst japońskiego klubu. Szeregi Vissel Kobe opuści na rok przed końcem swojej umowy.
Nieoficjalnie wiadomo, że Iniesta nadal chce grać w piłkę na profesjonalnym poziomie. Tym samym należy spodziewać się, że legenda "Dumy Katalonii" zostanie wkrótce bohaterem kolejnego transferu.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk25 May 2023 · 08:22
Źródło: Vissel Kobe

Przeczytaj również