Antoine Griezmann zdobył pierwszego gola w barwach FC Barcelony! A później dołożył drugiego! [WIDEO]

Edu del Fresno / shutterstock.com
Antoine Griezmann w meczu z Realem Betis zdobył swojego pierwszego gola w barwach FC Barcelony. Po chwili Francuz dołożył kolejne trafienie, a FC Barcelona wygrała 5:2.
Griezmann trafił do FC Barcelony z Atletico Madryt w letnim okienku transferowym. Francuz dziś po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w barwach nowego klubu.
27-latek trafił do bramki rywali w starciu z Realem Betis. Napastnik w 41. minucie wykorzystał podanie do Sergiego Roberto i na wślizgu skierował piłkę do siatki.
Griezmann w 50. minucie znów miał powody do radości. Tym razem Francuz uderzył przy słupku i dał Barcelonie na prowadzenie.
FC Barcelona wygrała na własnym boisku 5:2. Bramki dla gości zdobyli Nabil Fekir i Loren, zaś dla gospodarzy trafiali jeszcze Carles Perez, Jordi Alba i Arturo Vidal.
Daniel Makarewicz25 Aug 2019 · 21:49