Apatia i pogodzenie z losem. Tak wyglądała szatnia FC Barcelony w przerwie meczu z Bayernem [WIDEO]

Dzięki stacji ESPN można zobaczyć, co działo się w szatni Barcelony pod koniec przerwy piątkowego meczu z Bayernem. Mowa ciała piłkarzy nie wskazywała, że wierzą w odrobienie strat z pierwszej połowy.
Barcelona do przerwy przegrywała już 1:4. Mało widoczny był Leo Messi. Argentyńczyk dał się zapamiętać z jednego rajdu, który zakończył słabym strzałem. Bez problemu zatrzymał go Manuel Neuer.
I to właśnie Messiego można zobaczyć na filmie, dzięki któremu możemy podejrzeć, co działo się w przerwie meczu w szatni Barcelony. Kapitan katalońskiego giganta siedzi zniechęcony. Sprawia wrażenie, jakby już wtedy był pogodzony z kolejnym niepowodzeniem w Lidze Mistrzów.
Na filmie widać też innych: zamyślony Marc-Andre ter Stegen stoi przy drzwiach, a Clement Lenglet przechadza się ze wzrokiem wbitym w podłogę. Piłkarze wyglądają na zdruzgotanych.
Dwanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy gola dla Barcelony strzelił Luis Suarez, ale później Bayern dokończył dzieła zniszczenia. Ter Stegen wyciągał piłkę z siatki jeszcze cztery razy. Ostatni raz tak dużo goli w jednym meczu Barcelona straciła w 1946 roku.
Klub z Camp Nou sezon 2019/20 zakończył bez żadnego trofeum. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce dwanaście lat temu.
Marcin Karbowski15 Aug 2020 · 12:22
Źródło: Twitter