Typowanie Euro 2024 za darmo | Gdzie typować Euro za darmo?

Typowanie mistrzostw Europy 2024 za darmo jest możliwe u wybranych bukmacherów. Gracze mogą przy okazji Euro skorzystać z freebetów bez depozytu, a także obstawiać za darmo Euro 2024 poprzez dostępne darmowe gry. Szczegóły opisujemy w tekście.

Gdzie typować Euro 2024 za darmo?

Typowanie Euro 2024 za darmo umożliwia kilku operatorów na rynku. Jak wspomnieliśmy już na wstępie, typerzy mogą w tym zakresie korzystać z freebetów bez depozytu lub darmowych gier.
W tabeli prezentujemy listę bukmacherów, którzy przygotowali freebety na Euro i/lub oferują inne sposoby na typowanie Euro za darmo.
BukmacherFreebet bez depozytuDarmowa graSPRAWDŹ
STS***Wizjoner, OdkrywcaSprawdź
Superbet***SuperGameSprawdź
Fortuna20 PLN***Sprawdź
forBET***Strefa GraczaSprawdź
LVBet20 PLNLV JackpotSprawdź
Freebety na Euro bez depozytu przygotowało pięciu bukmacherów. Z kolei u sześciu operatorów możemy znaleźć darmowe gry, które pozwalają na typowanie Euro 2024 za darmo. Szczegóły w kolejnych akapitach.
Euro obstawianie za darmo

Freebety na Euro bez depozytu

Typowanie mistrzostw Europy 2024 za darmo, czyli bez inwestowania własnych środków, możliwe jest z wykorzystaniem freebetów. Te dzielimy na bonus bez depozytu i freebet od wpłaty. 
Jeśli jednak mówimy o tym, że interesuje nas typowanie Euro 2024 za darmo, to skupimy się przede wszystkim na bonusach nie wymagających od gracza nawet wpłaty własnych środków. Tego typu freebety mają w ofercie Fortuna, LVBet, Totalbet, Goplusbet i Betters.
EURO 2024 freebetWartośćSPRAWDŹ
Fortuna20 PLNSprawdź
LVBet20 PLNSprawdź
TOTALbet4 PLNSprawdź
Goplusbet25 PLNSprawdź
Betters10 PLNSprawdź

Freebet na Euro w Fortunie

Darmowy zakład bez depozytu dostępny jest w Fortunie. Wartość tej promocji to 20 PLN, a freebet możemy wykorzystać na typowanie Euro 2024 za darmo. 
Freebet otrzymamy rejestrując się z kodem MECZYKI. Wymaga będzie też pełna weryfikacja konta. W Fortunie bonus przyznawany jest w formie punktów, które wymienimy na freebet. 
Otrzymane 20 PLN możemy podzielić na kilka kuponów, a bukmacher nie narzuca liczby zdarzeń czy kursu kuponu. Wygrana z darmowego zakładu trafia od razu na saldo depozytowe.

Euro 2024 za darmo w LVBet

Freebet na Euro 2024 bez wymogu własnej wpłaty ma także LVBet. Podobnie jak w Fortunie gracz i w tym przypadku może otrzymać 20 PLN na typowanie Euro za darmo.
Jak skorzystać z freebetu w LVBet? Rejestrując się poprzez dostępny w tabeli link z kodem MECZYKI i dokonując pełnej weryfikacji konta. Należy też zaznaczyć checkbox "Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu".
Typowanie Euro za darmo w LVBet
Darmowy zakład bez depozytu będzie przyznany w kwocie 1 PLN z mnożnikiem wygranej x20. Freebet można aktywować na kuponie składającym się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Wygraną z freebetu należy obrócić dwukrotnie po kursie 2.00 lub wyżej, na kuponach z min. trzema zdarzeniami o trzydrogowym rozstrzygnięciu.
Ponadto w LVBet typowanie Euro 2024 za darmo możliwe jest w ramach “LV Jackpot”.

Typowanie Euro za darmo w Totalbet

Typowanie Euro za darmo umożliwia Totalbet. Jest to operator, który ma w ofercie zarówno freebet na mistrzostwa Europy bez depozytu, jak i darmową grę o której napiszemy nieco później.
Rejestrując się z kodem MECZYKI otrzymamy od bukmachera freebet bez depozytu na Euro 2024 o wartości 4 PLN. Za darmowy zakład wystarczy zagrać na kuponie o kursie 2.00 lub wyższym.
Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi, a promocja dostępna jest przez 7 dni od momentu rejestracji konta.

Freebet na Euro 2024 od Goplusbet

Jedną z promocji powitalnych w Goplusbet jest darmowy zakład bez depozytu po rejestracji z kodem promocyjnym MECZYKI. Na typowanie Euro 2024 za darmo możemy otrzymać freebet o wartości 25 PLN.
Podczas zakładania konta gracz musi także zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, a po ukończeniu rejestracji dokonać pełnej weryfikacji.
Na jakim kuponie możemy zagrać za freebet? Kupon zagrany za darmowe środki powinien składać się z co najmniej trzech zdarzeń. Każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.40.

Freebet na Euro 2024 od Betters

Bukmacherem, który przygotował na Euro freebet bez depozytu, jest także Betters. Bonus po rejestracji z kodem MECZYKI i pełnej weryfikacji konta ma wartość 10 PLN. Pozwoli on na typowanie Euro 2024 za darmo u tego operatora.
Typowanie Euro za darmo w Betters
Z bonusu należy skorzystać w ciągu 72 godzin od momentu jego przyznania na kuponie z kursem nie niższym niż 1.14. Maksymalna wygrana z tytułu freebetu to 300 PLN. Za darmowy zakład wystarczy zagrać, nie jest wymagany dalszy obrót.

Typowanie Euro 2024 za darmo

Na Euro 2024 typowanie za darmo znajdziemy również w ramach darmowych gier, które w swojej ofercie posiadają wybrani bukmacherzy. Są to tacy operatorzy jak STS, Superbet, forBET, LVBet, ComeOn i Totalbet.
Euro 2024 za darmoDarmowe grySPRAWDŹ
STSWizjoner, OdkrywcaSprawdź
SuperbetSuperGameSprawdź
forBETStrefa GraczaSprawdź
LVBetLV JackpotSprawdź
ComeOnSzybka SzóstkaSprawdź
TOTALbetBetozaurSprawdź

Typowanie Euro za darmo w STS

STS przygotował dla graczy typowanie mistrzostw Europy 2024 za darmo w ramach “Wizjonera”. To darmowa gra, gdzie co tydzień należy wytypować dokładny wynik sześciu meczów. 
Im więcej celnych typów, tym wyższy bonus można wygrać. Jeśli gracz trafi 6/6 wyników to może zgarnąć pulę 150 000 PLN w gotówce.
Drugą darmową grą w STS jest “Odkrywca”. W tym przypadku mniej zależy od przewidywań samego gracza, bowiem jego zadaniem jest jedynie odkrycie w trakcie trwania promocji karty z wybranym przez bukmachera zdarzeniem. Jeśli zaistnieje ono w danym meczu, to gracz otrzyma bonus o określonej wartości. Zazwyczaj są to bonusy od 2 PLN do 10 PLN. 

Darmowe typowanie w Superbet

W Superbecie typowanie Euro 2024 za darmo powinno być możliwe w ramach “Super Game”, czyli darmowej gry dla zarejestrowanych użytkowników.
Bukmacher przygotowuje kolejne odsłony “Super Game” co kilka dni, a gracze mogą stanąć przed wyborem różnych typów (np. kto wygra mecz, dokladny wynik, liczba goli itp.) na określone mecze.
Typowanie Euro za darmo w Superbet
Im więcej skutecznych typów, tym wyższa wygrana. Zazwyczaj nagrody uzyskać można już za skuteczne trafienie 3/6 typów. Im więcej trafień, tym wyższy próg z pulą nagród do podziału.

Euro 2024 typowanie za darmo w forBET

Kolejnym operatorem z darmowym typerem meczów na Euro 2024 jest forBET. Zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z oferty dostępnej w “Strefie Gracza”. ForBET co jakiś czas uruchamia tam propozycje typów, najczęściej zawierające dziewięć różnych meczów.
Zadaniem gracza jest wskazanie rozstrzygnięcia meczu: wygrana drużyny 1 - remis - wygrana drużyny 2. Spełniając określony próg trafień można uzyskać bonusy. Rzecz jasna im więcej trafień, tym jego wartość rośnie. 
Dostępne w “Strefie Gracza” gry podzielić możemy na wersję “Open”, dostępną dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, a także “Elite”. Dostęp do tej drugiej kategorii mają gracze spełniający określone warunki dotyczące aktywności w typowaniu zakładów. 

Typowanie Euro za darmo w LVBet

Darmowe typowanie mistrzostw Europy 2024 przygotował LV Bet, który ma w swojej ofercie “LV Jackpot”. 
W ramach tej rozgrywki gracze mogą typować poszczególne zdarzenia za darmo, a także przy użyciu realnej gotówki. Jednak nawet typując Euro 2024 za darmo możemy zdobywać punkty, które następnie uprawniają do gry o bonusy od bukmachera.

Typowanie Euro za darmo w ComeOn

Darmowy typer przygotował też bukmacher ComeOn. Promocja o nazwie “Szybka Szóstka” dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.
Typowanie Euro za darmo w ComeOn
W ramach typera gracz - jak sama nazwa wskazuje - wskazuje sześć typów na mecze wskazane przez bukmachera. Zasada jest prosta: każde trafienie uprawnia do odbioru bonusu, a im więcej skutecznych typów tym wyższa jego wartość.

Darmowe typowanie Euro w Totalbet

Typowanie Euro 2024 za darmo powinno być dostępne także w Totalbecie, który oferuje darmową grę “Betozaur”. Jej zasady zbliżone są do tych opisanych w przypadku forBET. 
Użytkownik wskazuje zatem jakie będzie rozstrzygnięcie danego meczu, a osiągając określony próg trafień uzyska bonus. Przy 100% skuteczności można uzyskać nawet 3000 PLN. 
Ponadto, co opisaliśmy już wcześniej, w Totalbet dostępny jest darmowy zakład bez depozytu. Freebet obowiązuje również na typowanie meczów Euro 2024.

Jak typować Euro 2024 za darmo u bukmacherów?

Co zrobić, aby typowanie mistrzostw Europy 2024 u bukmacherów było możliwe? Przede wszystkim należy zarejestrować konto u danego operatora, korzystając z dostępnych w artykule linków i wskazanych kodów promocyjnych.
Dzięki gracze nie tylko uzyskają na freebety na Euro 2024, ale będą mogli skorzystać także z innych promocji powitalnych. W przypadku darmowych gier sama rejestracja także jest przepustką do skorzystania z oferty.
Warto pamiętać także o tym, że bukmacherzy mogą stawiać dodatkowe warunki, które decydują o przyznaniu m.in. freebetów. Mowa tu takich kwestiach jak pełna weryfikacja konta czy zaznaczenie zgód marketingowych.

Typowanie Euro 2024 za darmo - podsumowanie

Możliwe jest typowanie Euro 2024 za darmo dzięki freebetom bez depozytu u takich operatorów jak Fortuna, LVBet, Totalbet, Goplusbet czy Betters. Dodatkowo darmowe typowanie Euro 2024 dostępne jest w STS, Superbet, forBET, LVBet, ComeOn i Totalbecie w ramach darmowych gier dla zarejestrowanych użytkowników.
Gdzie najlepiej typować Euro 2024 za darmo? Zdaniem graczy w STS, Superbecie i Fortunie. Każdy z tych bukmacherów przygotował nieco inne warunki i formę darmowego typowania Euro w Niemczech, ale gracze doceniają każdą z tych ofert.

Faq

Czy można typować Euro 2024 za darmo?

Tak. Typowanie Euro 2024 za darmo jest możliwe u legalnych bukmacherów dzięki promocjom, takim jak freebety bez depozytu i darmowe gry.

Który bukmacher przygotował freebet na Euro bez depozytu?

Wśród bukmacherów z powitalnym freebetem bez depozytu są Fortuna, LVBet, Totalbet, Goplusbet i Betters.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020