Obstawianie Euro 2024 | Gdzie obstawiać mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech?

Obstawianie Euro w Niemczech jest możliwe przed i w trakcie turnieju. Na obstawianie mistrzostw Europy 2024 ofertę przygotowali legalni bukmacherzy. Jak i gdzie obstawiać Euro? Przygotowaliśmy specjalną zapowiedź, w której analizujemy tegoroczne Euro pod kątem bukmacherskim.

Obstawianie Euro - gdzie obstawiać ME 2024?

Obstawianie Euro jest możliwe jedynie u legalnych bukmacherów. Dla nowych graczy przygotowane zostały specjalne bonusy powitalne. Poniżej przedstawiamy listę czołowych bukmacherów do obstawiania mistrzostw Europy 2024 na czele z STS, Superbet i Fortuną.
Obstawianie EuroBonus powitalnyOcena bukmacheraSPRAWDŹ
STS760 PLN4.8/5.0Sprawdź
Superbet3755 PLN4.7/5.0Sprawdź
Fortuna335 PLN4.7/5.0Sprawdź
Betclic50 PLN4.6/5.0Sprawdź
forBET3350 PLN4.5/5.0Sprawdź
Rejestracja przez linki zamieszczone w tabeli aktywuje najwyższy dostępny pakiet powitalny u wskazanych bukmacherów na rynku. Na Euro obstawianie z bonusem może dotyczyć zarówno nowych graczy w ramach oferty na start oraz specjalnych promocji przeznaczonych dla stałych graczy.
Obstawianie Euro 2024 u bukmacherów

Euro obstawianie - który bukmacher do obstawiania? 

Wyborem nr 1 według czytelników Meczyki.pl do obstawiania meczy Euro jest STS. Podobny punkt widzenia ma redakcja ekspertów Meczyki.pl, która na postawienie wieloletniego doświadczenia wskazała STS jako najlepszego bukmachera w Polsce. Efektem tego jest średnia ocena 4.8 na 5 możliwych w rankingu Meczyki.pl i pierwsze miejsce w zestawieniu do obstawiania Euro 2024.
Dlaczego na pytanie “gdzie obstawiać Euro?”, wskazujemy operatora STS? Przemawia za tym:
 • bonus powitalny złożony z kilku promocji o łącznej wartości 760 PLN
 • aktywne promocje dla stałych graczy
 • wysoko oceniana aplikacja mobilna według AppStore (4.7/5)
 • darmowe gry z gotówką lub bonusami do wygrania (Wizjoner i Odkrywca)
 • specjalne promocje na ME 2024 (np. obstawianie meczy Euro 2024 za darmo)
 • szeroka oferta wraz kreatorem zakładów oraz podwyższonymi kursami
Myśląc o Euro 2024, obstawianie w STS spełnia wszystkie potrzeby graczy. Bukmacher duży nacisk kładzie na promocję powitalną, nie zapominając jednocześnie o stałych klientach. Eksperci Meczyki.pl i gracze są zgodni, jednogłośnie wybierając STS do obstawiania mistrzostw Europy 2024. 
STS kod promocyjny

Obstawianie meczy Euro - jak obstawiać?

Do obstawiania Euro u bukmachera w internecie wymagane jest posiadanie konta gracza. Jeżeli wybierzemy operatora dla siebie, to pozostaje nam założyć tam konto i wpłacić środki. Możemy przejść ten proces na stronie internetowej, stronie mobilnej lub w aplikacji mobilnej. Następnie szukamy zakładów dla siebie i stawiamy kupon.
Obstawianie Euro 2024 krok po kroku wygląda następująco:
 • Założenie darmowego konta u bukmachera - jeśli użyjemy jednego z kodów promocyjnym do bukmachera z tego tekstu (np. "MECZYKI" w STS), to aktywujemy najwyższy bonus powitalny u wybranego operatora.
 • Wpłata na konto gracza - zazwyczaj minimalna wartość depozytu jest ustalona na poziomie 1 PLN. Warto dostosować wysokość pierwszej wpłaty do wymagań bonusu powitalnego.
 • Odebranie bonusu powitalnego - po rejestracji z kodem promocyjnym i pierwszym depozycie na konto, nasz bonus powitalny do obstawiania EURO będzie dostępny do użycia.
 • Wybór zakładów do obstawiania - zakładając, że interesuje nas obstawianie mistrzostw Europy 2024, powinniśmy znaleźć zakłady z odpowiedniej kategorii. Z kolei kliknięcie w kurs spowoduje dodanie zakładu do kuponu. Im więcej zakładów wskażemy, tym wyższy kurs łączny, a co za tym idzie, wyższa potencjalna wygrana.
 • Postawienie kuponu - jeśli mamy już wszystkie zdarzenia na kuponie, to został nam ostatni krok - zagranie. Do finalizacji potrzebujemy wpisania stawki, wybrania bonusu z listy promocji (opcjonalne) i potwierdzenia zagrania zakładu poprzez kliknięcie w odpowiedni przycisk (zazwyczaj “Postaw zakład” lub "Obstaw i graj o...").
Euro obstawianie w STS - przykładowy kupon

Obstawianie mistrzostw Europy 2024 u bukmacherów

W przypadku tak dużego turnieju jak Euro obstawianie jest nieodłącznym elementem śledzenia zdarzeń na boisku. Piłkarskie mistrzostwa Europy są najchętniej obstawianym wydarzeniem w danym roku. Wynika to z popularności, jaką cieszy się piłka nożna (sport nr 1 na całym świecie). 
Wszyscy legalni bukmacherzy przygotowują najlepsze i najbardziej rozbudowane oferty zakładów na czołowe rozgrywki piłkarskie, a do takich zaliczymy mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Kursy bukmacherskie znajdują się na stronach operatorów na wiele miesięcy przed pierwszym gwizdkiem, co potwierdza poniższy zrzut ekranu ze stycznia 2024 roku. 
Obstawianie Euro w STS - oferta
Wśród graczy najchętniej typowane są same spotkania: wynik, liczba goli czy rzuty rożne. Ale obstawianie meczy Euro to nie jedyna droga korzystania z zakładów bukmacherskich w trakcie i przed turniejem. Dostępne są też zakłady długoterminowe obejmujące zwycięzcę turnieju, rozstrzygnięć w poszczególnych grupach czy też bramkach zawodników.

Obstawianie meczy Euro

Myślimy obstawianie Euro, to pierwszym skojarzeniem jest typowanie meczów. Nie da się ukryć, że przeważająca większość zakładów na mistrzostwa Europy dotyczy oferty na pojedyncze spotkania. Liczba zdarzeń w ramach meczów wynosi po kilkaset różnych opcji. Jednym słowem - jest z czego wybierać. Dodajmy do tego kreator zakładów (Bet Builder) i otrzymujemy praktycznie nieograniczoną liczbę opcji.
Przed startem turnieju oferta na obstawianie meczy mistrzostw Europy 2024 zawiera kursy na pierwsze spotkania poszczególnych grup. Pozostałe kursy pojawią się wraz z trwaniem turnieju, kiedy drużyny rozegrają pierwsze starcia grupowe.
Euro 2024 obstawianie meczy w Fortunie
W trakcie całego ME 2024 wszystkie 51 spotkań znajdzie się w ofercie bukmacherskiej.

Mistrzostwa Europy obstawianie zakładów długoterminowych

W obstawianiu Euro zakłady długoterminowe cieszą się mniejszą popularnością, natomiast nadal zainteresowanie nimi wśród graczy jest duże. Przewidywania analityków na cały turniej są wyznacznikiem szans poszczególnych drużyn na dobry rezultat. Obstawianie Euro 2024 w zakładach długoterminowych zawiera m.in.:
 • zwycięzcę turnieju
 • zwycięzcę grup
 • czy drużyna awansuje do fazy pucharowej
 • króla strzelców
 • najlepszego strzelca zespołu
Czołowi polscy bukmacherzy oferują swoim graczom w zasadzie wszystkie warianty, które mogłyby im przyjść do głowy. Co warte odnotowania, operatorzy nie ograniczają się jedynie do sportowej rywalizacji i udostępniają kursy na wydarzenia okołoboiskowe (np. frekwencja na meczach). 

Euro 2024 obstawianie na żywo

Obstawianie mistrzostw Europy na żywo to świetne uzupełnienie zakładów przedmeczowych. W dobie powszechnego dostępu do internetu typowanie spotkań LIVE (np. na smartfonie) jest bardzo proste. Obstawiając LIVE, mamy natychmiastową możliwość wykorzystania wniosków, do jakich doszliśmy w trakcie oglądania spotkań Euro 2024. 
Liczba zdarzeń w typowaniu na żywo jest niższa niż w przypadku zakładów przedmeczowych, natomiast i tak zawiera podstawowe warianty (wynik meczu, gole, rzuty rożne czy kartki). 

Euro obstawianie meczów Polski

Obecność reprezentacji Polski na Euro przyczynia się do znacznego wzrostu zainteresowania turniejami wśród polskich odbiorców. Spotkania “Biało-Czerwonych” traktowane są jak swego rodzaju święto. Dla wielu “niedzielnych” typerów to jedyna okazja w roku, kiedy decydują się na obstawianie.
Euro 2024 obstawianie Polski w STS
Odpowiedzią bukmacherów na ten fakt jest dostosowanie zakresu oferty kursowej. Zakłady dotyczące reprezentacji Polski mają najwięcej dodatkowych zdarzeń. Odnosi się do zarówno do kursów przedmeczowych, ale i przede wszystkim do zakładów specjalnych.

Jak obstawiać Euro 2024? Porady

Wielkie turnieje piłkarskie, a do takich zaliczymy obstawianie mistrzostw Europy w Niemczech, mają swoją specyfikę. Różni się ona od zakładów na “zwykłe” mecze ligowe czy nawet europejskie rozgrywki klubowe (Liga Mistrzów). Jak obstawiać Euro 2024, żeby zwiększyć szanse na powodzenie kuponów?

Mistrzostwa Europy obstawianie - “pewniacy” nie zawsze wygrywają

Euro, obstawianie, zwycięstwo i faworyci nie zawsze występuje w jednym zdaniu, jeśli analizujemy przebieg poprzednich mistrzostw Europy. To, że kurs na wygraną drużyny w meczu z teoretycznie słabszym rywalem jest niski, nie musi nic oznaczać. Oczywiście, należy wziąć to pod uwagę przy obstawianiu meczy Euro, ale nie można się sugerować jedynie tym. 
Duże turnieje charakteryzują się niespodziankami. Jesteśmy pewni, że z 51 spotkań kilka zakończy się rezultatami, których absolutnie nikt się nie spodziewał. Przykład? 1/8 ostatnich ME i sensacyjna porażka Francuzów ze Szwajcarią. 

Obstawianie meczy Niemcy - stawka meczu

Droga do zdobycia mistrzostwa Europy składa się z siedmiu spotkań. Drużyny celujące w najwyższe trofeum muszą podchodzić do turnieju racjonalnie i zachować siły na kluczowe spotkania. Może zdarzyć się tak, że przy pewnym awansie z grupy, selekcjonerzy będą oszczędzać kluczowych zawodników. Zespoły inaczej podchodzą do pojedynków o “wszystko”, a inne nastawienie towarzyszy spotkaniom bez tak dużej stawki. 

Obstawianie ME 2024 - zmiany kursowe

W dobie internetu dostęp do informacji jest nieograniczony, a same newsy rozprzestrzeniają się w zasadzie od razu. Ma to wpływ na zmiany kursów bukmacherskich - brak kluczowego zawodnika zmniejsza szanse reprezentacji na powodzenie. Wpływa to na kursy bukmacherskie, a nie wszyscy bukmacherzy w porę dostosowują ich wysokość do “nowej” rzeczywistości. Jeśli będziemy w stanie wykorzystać naszą wiedzę, to mamy szansę na złapanie tzw. value beta. 

Obstawianie meczów Euro - dostępność bonusów bukmacherskich

Ten punkt nie zwiększa bezpośrednio prawdopodobieństwa powodzenia kuponów, ale może przełożyć się np. na zagranie bez ryzyka czy zwiększenie wygranej. Korzystając z promocji bukmacherskich, rośnie nasza szansa na zysk lub ograniczenie straty. Przy 51 meczach i prawie miesiącu obstawiania Euro 2024 odpowiednie zarządzanie budżetem na grę jest kluczowe. 

Obstawianie mistrzostw Europy - historia występów

Przy obstawianiu Euro warto przeanalizować formę obu drużyn w ostatnich spotkaniach. Sparingi nie są do końca miarodajne, ale zawsze pozwalają wyciągnąć pewne wnioski. Przydatne będzie też sprawdzenie bezpośrednich pojedynków obu ekip. Może jedna ma “patent” na drugą i wygrywa z nią regularnie mimo upływu lat? Takie zależności niekoniecznie mogą być uwzględnione w kursach bukmacherskich. 

Euro 2024 obstawianie - typy innych graczy

Na naszym portalu znajduje się specjalna sekcja z typami bukmacherskimi graczy. Na EURO 2024 obstawianie może być dzięki temu dużo łatwiejsze i bardziej owocne. Inspirując się typowaniem innych użytkowników, możemy przeczytać analizy i dostrzec aspekty, na które sami byśmy nie wpadli. Warto jednak nie czerpać typów innych graczy na ślepo, tylko czerpać z nich pewne informacje i dochodzić do wniosków na własną rękę.

Obstawianie Euro - kryteria wyboru bukmachera

Obstawianie meczy Euro jest możliwe u legalnych bukmacherów. Są to wszyscy operatorzy, którzy znajdują się w naszym rankingu. Mają oni zezwolenie od Ministerstwa Finansów i funkcjonują w naszym kraju zgodnie z polskim prawem. 
Przy wyborze miejsca do obstawiania Euro warto zwrócić uwagę na:
 • legalność bukmachera - czy posiada licencję wystawioną przez Ministerstwo Finansów?
 • bonus powitalny - jaka jest jego wysokość, z czego się składa, czy bukmacher proponuje specjalną ofertę na na start na Euro 2024 obstawianie?
 • promocje dla stałych graczy - jakie są i czy są korzystne dla graczy?
 • strona internetowa i aplikacji mobilnej - szybkość, przejrzystość i intuicyjność poruszania
 • wysokość kursy bukmacherskie - im wyższe, tym lepsze 
 • szybkie wpłaty i wypłaty - bezprowizyjne, dostępne przez całą dobę i do jak największej liczby banków
Wszystkie te kryteria spełniają bukmacherzy: STS, Superbet i Fortuna. To te firmy bukmacherskie będą najlepszym wyborem do obstawiania Euro. 

Euro obstawianie - najważniejsze informacje na temat ME 2024

Na Euro obstawianie meczów dostępne jest wyłącznie u legalnych bukmacherów. Gdzie obstawiać mecze Euro? Zdaniem czytelników Meczyki.pl w STS, Superbet i Fortunie
Mistrzostwa Europy 2024 zostaną rozegrane w Niemczech. Mecz otwarcia odbędzie się 14 czerwca w Monachium, a finał turnieju 14 lipca w Berlinie. W Euro 2024 udział wezmą 24 zespoły podzielone na sześć grup. 
 • Grupa A: Niemcy, Szkocja, Węgry, Szwajcaria
 • Grupa B: Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Albania
 • Grupa C: Słowenia, Dania, Serbia, Anglia
 • Grupa D: Polska, Holandia, Austria, Francja
 • Grupa E: Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina
 • Grupa F: Turcja, Gruzja, Portugalia, Czechy

Faq

Obstawianie Euro - gdzie obstawiać mecze mistrzostw Europy?

W przypadku Euro obstawianie jest możliwe u legalnych bukmacherów. Wyborem nr 1 w rankingu Meczyki.pl jest STS.

Obstawianie meczy Euro - ile spotkań?

W trakcie Euro 2024 rozegranych zostanie łącznie 51 meczów: 36 w fazie grupowej i 15 w fazie pucharowej.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020