Bonusy bukmacherskie Euro | Jakie bonusy na Euro 2024?

W tym tekście opisujemy jakie promocje bukmacherskie na Euro przygotowali legalni operatorzy w Polsce. Przygotowaliśmy listę dostępnych na turniej bonusów powitalnych czy promocji specjalnych. Zapraszamy do lektury.

Bonusy bukmacherskie Euro - najwyższe promocje

Nowi gracze rejestrujący się u legalnych bukmacherów mogą liczyć, że uzyskają bonusy na Euro. Bonusy bukmacherskie na Euro znajdziemy w STS, Superbecie, Fortunie, Betclic, czy forBET.
BukmacherKod bonusowyBonus na Euro
STSMECZYKISprawdź bonus 760 PLN
SuperbetMECZYKISprawdź bonus 3755 PLN
FortunaMECZYKISprawdź bonus 335 PLN
BetclicMECZYKISprawdź bonus 50 PLN
forBETMECZYKIVIPSprawdź bonus 5350 PLN
Promocje bukmacherskie na Euro o podanych w tabeli wartościach są dostępne, przy rejestracji z użyciem wskazanych kodów. 
Wpisując dany kod w formularzu w trakcie zakładania konta, możemy aktywować najwyższe bonusy bukmacherskie Euro 2024 u podanych bukmacherów.

Promocje bukmacherskie Euro

Przedstawione w tabeli bonusy bukmacherskie Euro 2024 dotyczą jak najbardziej, ale wiele z nich można aktywować również przy typowaniu innych wydarzeń. Poniżej prezentujemy takie promocje bukmacherskie na Euro, które obowiązują przede wszystkim na tą imprezę.
Wybraliśmy dedykowane bonusy na Euro, a także promocje obowiązujące na wybrane wydarzenia, w tym będące bonusami bukmacherskimi na mistrzostwa Europy.

Bonusy bukmacherskie Euro

Wśród promocji bukmacherskich na Euro wybór powinien całkiem spory. Póki co warto zwrócić uwagę na przygotowany przez forBET pakiet promocyjny na mistrzostwa Europy w Niemczech.
Bonusy bukmacherskie Euro w forBET
Ten bukmacher ma dla rejestrujących się do 30 kwietnia graczy zarówno standardowy pakiet powitalny (z kodem MECZYKIVIP to najwyższy bonus na rynku), jak i dodatkowo pozwala skorzystać z promocji na sam turniej. Promocje bukmacherskie Euro w forBET stanowią:
 • Bonus na Euro od depozytu 2000 PLN (na fazę pucharową)
 • Gra bez podatku podczas Euro (na fazę grupową)

Bonusy na Euro w stałej ofercie

Wyróżniające się promocje bukmacherskie na Euro stanowią także bonusy, które dostępne są u operatorów w stałej ofercie. Nie zawsze jednak można z nich skorzystać. Część tego rodzaju bonusów dostępna jest na wybrane wydarzenia. Poniżej prezentujemy godne uwagi bonusy, z których możemy skorzystać, typując mecze Euro 2024.
 • “Superprzewaga” w Superbet - promocja dostępna jest na wybrane wydarzenia, w tym na mecze Euro 2024. Jeśli wytypowana przez nas drużyna obejmie dwubramkową przewagę, to zakład automatycznie zostanie rozliczony jako wygrany, bez względu na końcowy wynik meczu.
 • Gra bez podatku w TOTALbet - bukmacher pozwala grać bez podatku 24/7 kupony z oferty sportowej (przedmeczowej i na żywo). Można zatem stwierdzić, że ten bonus zawiera się jako promocje bukmacherskie na Euro. Kupony objęte grą bez podatku powinny składać się z minimum 3 zdarzeń o kursie 1.30 lub wyższym.

Jakie bonusy na Euro?

Bonusy bukmacherskie Euro 2024 stanowić mogą promocje o różnej charakterystyce. Jakie są najpopularniejsze rodzaje bonusów u legalnych operatorów, które mogą być dostępne także na mistrzostwa Europy?
Euro 2024 bonusy bukmacherskie
Wśród dostępny bonusów na Euro wyróżnić może kilka podstawowych:
 • Zakład bez ryzyka - bezpieczny kupon, tzw. cashback to jedna z najlepiej odbieranych promocji bukmacherskich przez graczy. Objęty zakładem bez ryzyka kupon, w razie porażki, nie oznacza utraty postawionych środków. Gracz otrzymuje zwrot do określonej kwoty. Dostępne na Euro promocje mogą być zakładami bez ryzyka, zarówno dostępnymi specjalnie na turniej, jak i oferowanymi w ramach pakietów powitalnych z możliwością wykorzystania na typowanie meczów podczas turnieju.
 • Darmowy zakład - z języka angielskiego freebet. Oznacza po prostu darmowe środki na obstawianie zakładów. Takie bonusy na Euro, podobnie jak w opisanym wyżej przykładzie, mogą zostać przyznane specjalnie z okazji turnieju lub być częścią promocji na start. Darmowe zakłady dzielimy na te bez depozytu (nie wymagające wpłaty własnych środków) i z depozytem (otrzymane po dokonaniu wpłaty i/lub zagraniu określonego kuponu).
 • Bonus od depozytu - kolejny z popularnych promocji na start u bukmacherów. Tego rodzaju ofertę na Euro przygotował choćby forBET, o czym pisaliśmy już wcześniej. Bonusy od wpłat również są elementami promocji powitalnych, a rejestracji z kodami promocyjnymi dostępnymi na naszej stronie pozwala uzyskać w wielu przypadkach najwyższe bonusy w tej formie.
To oczywiście nie wszystkie promocje bukmacherskie na Euro, na jakie mogą liczyć gracze. 
Jakie inne formy bonusów oferują bukmacherzy? Wybrane z nich stanowią:
 • Gra bez podatku - bonusy bukmacherskie Euro mogą nie tylko być wprost przyznane w formie środków na grę, ale przyjąć choćby formę grania bez podatku. Ten w Polsce wynosi 12% a grając bez podatku możemy liczyć na 14% wyższe wygrane. Taką promocję na Euro przygotował choćby forBET, a niektórzy inni bukmacherzy oferują typowanie bez podatku w ramach stałej oferty lub w pakiecie powitalnych bonusów.
 • Darmowy typer - od pewnego czasu sporą popularnością wśród graczy cieszą się opcje darmowego typowania meczów, które udostępniają bukmacherzy. Za skuteczne przewidywanie wyników spotkań uzyskać można bonusy, a tego rodzaju promocja Euro 2024 także powinna dotyczyć. Gdzie skorzystamy z takiej formy promocji? Ofertę typerów z bonusami do uzyskania mają m.in. Superbet, forBET, STS, czy TOTALbet.
 • Boost kursowy - podwyższone kursy na wybrane wydarzenia, to kolejne dostępne bonusy bukmacherskie Euro. Nie jest niczym nowym, że na najbardziej popularne zdarzenia bukmacherzy podwyższają kursy. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Euro 2024 to najważniejsza impreza tego roku, można być pewnym, że wybrane mecze będziemy mogli typować po wyższych przelicznikach niż w standardowej ofercie.

Bonusy bukmacherskie Euro - pozostali bukmacherzy

Na początku tekstu przedstawiliśmy jakie promocje bukmacherskie na Euro przygotowali Superbet, Fortuna, STS, Betclic i forBET. 
To jednak niejedyni operatorzy, którzy postanowili umieścić w ofercie bonusy na Euro. Poniżej prezentujemy innych, legalnych bukmacherów z ofertą promocyjną na mistrzostwa Europy.
BukmacherKod bonusowy Bonusy na Euro
FuksiarzMECZYKI260 PLN
LVBetMECZYKI2135 PLN
ComeOn***100 PLN
BetfanMEGABONUS300 PLN
BetXMECZYKI1080 PLN
TOTALbetMECZYKI337 PLN
ETOTOMECZYKI797 PLN
GO+BetMECZYKI925 PLN
BettersMECZYKI310 PLN
PZBuk***250 PLN
Co ważne, niektórzy wskazani wyżej bukmacherzy proponują bonusy na start o wyższej wartości. Jednak w tabeli umieściliśmy wyłącznie promocje bukmacherskie Euro dedykowane turniejowi lub możliwe do aktywowania na typowanie meczów podczas turnieju.

Promocje bukmacherskie Euro - lista promocji powitalnych

Wiemy już jakiej wartości są poszczególne promocje bukmacherskie na Euro u wybranych bukmacherów. Jeśli jednak interesuje Was, które formy bonusów znajdziecie u każdego z operatorów, to poniżej prezentujemy informacje na ten temat.
 • STS - zakład bez ryzyka, bonus od trzech wpłat, bonus za wykonanie zadań
 • Superbet - tydzień bez ryzyka, 2x darmowy zakład, freebet od depozytu
 • Fortuna - 3x zakład bez ryzyka, 3x darmowy zakład
 • Betclic - zakład bez ryzyka
 • forBET - zakład bez ryzyka, bonusy od wpłat (w tym specjalny bonus na Euro), gra bez podatku 30 dni od rejestracji i w fazie grupowej Euro
 • Fuksiarz - zakład bez ryzyka, cashback bez limitu, darmowy zakład
 • LVBet - bonusy od wpłat, cashback w aplikacji, 2x darmowy zakład, gra bez podatku 33 dni
 • ComeOn - zakład bez ryzyka
 • BetX - zakład bez ryzyka, bonusy od wpłat, freebety
 • TOTALbet - 3x zakład bez ryzyka, freebet bez depozytu, gra bez podatku
 • ETOTO - bonus od trzech wpłat, 3x freebet
 • GO+Bet - bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, 2x freebet
 • Betters - bonus bez depozytu, bonus do wyboru (freebet lub cashback)
 • PZBuk - darmowy zakład
Tak prezentują się bonusy bukmacherskie Euro 2024 u legalnych operatorów. Wszystkie przedstawione w tej części promocje można uzyskać za rejestrację konta.

Mistrzostwa Europy 2024 - informacje o turnieju

Chociaż promocje bukmacherskie Euro już są dostępne, to sam turniej odbędzie się w terminie od 14 czerwca do 14 lipca 2024. Tegoroczne mistrzostwa Europy zorganizowane będą w Niemczech. Impreza odbędzie się w sumie na 10 stadionach, a finał rozegrany zostanie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.
W turnieju zagrają 24 reprezentacje. Podział na grupy wygląda następująco:
 • Grupa A: Niemcy, Węgry, Szkocja, Szwajcaria
 • Grupa B: Hiszpania, Albania, Chorwacja, Włochy
 • Grupa C: Anglia, Dania, Słowenia, Serbia
 • Grupa D: Francja, Austria, Holandia, Polska
 • Grupa E: Belgia, Rumunia, Słowacja, Ukraina
 • Grupa F: Portugalia, Turcja, Czechy, Gruzja
Obrońcą tytułu jest reprezentacja Włoch, która podczas Euro 2020 - rozgrywanego w 2021 roku - pokonała w finale Anglię na Wembley.

Bonusy bukmacherskie Euro - podsumowanie

Oferowane przez legalnych operatorów promocje bukmacherskie Euro 2024 stanowią m.in. zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy od wpłat na konto. Rejestracja z kodami promocyjnymi od Meczyki.pl pozwala uzyskać wyższe promocje dla nowych graczy, niż dostępne w standardowej ofercie.
Wszystkie opisane w tekście bonusy na Euro są dostępne i nie wykluczają się wzajemnie. Typowanie meczów mistrzostw Europy z wykorzystaniem bonusów wiąże się z akceptacją regulaminu promocji. Aktywowanie niektórych z dostępnych na Euro bonusów może wiązać się z koniecznością wpłaty własnych środków lub dokonania obrotu przyznanymi bonusami.

Faq

Jakie są bonusy na Euro 2024?

Oferowane przez legalnych operatorów promocje bukmacherskie Euro 2024 stanowią m.in. zakłady bez ryzyka, freebety bonusy od wpłat na konto. Rejestracja z kodami promocyjnymi od Meczyki.pl pozwala uzyskać wyższe promocje dla nowych graczy, niż dostępne w standardowej ofercie.

Gdzie obstawiać Euro 2024?

Ofertę na Mistrzostwa Europy 2024 mają wszyscy legalni bukmacherzy. Wśród nich gracze polecają STS, Superbet, Fortunę, czy Betclic.

Jak obstawiać Euro 2024 z bonusami?

Obstawianie Euro 2024 możliwe jest po wcześniejszej rejestracji u bukmachera. Zakładając konto z kodami promocyjnymi od Meczyki.pl można uzyskać najwyższe bonusy powitalne.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020