Arkadiusz Milik strzela dla SSC Napoli! Świetny strzał z 25 metrów i asysta Piotra Zielińskiego! [WIDEO]

Antonio Balasco / Shutterstock.com
Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w ligowym meczu SSC Napoli z Chievo Werona (3:1).
Zespół Carlo Ancelottiego wyszedł na prowadzenie w 16 minucie. Mertens dośrodkował z rzutu rożnego, najwyżej do piłki wyskoczył Koulibaly i głową skierował ją do bramki.
W 64 minucie do bramki rywali trafił natomiast Arkadiusz Milik. Polak świetnie przymierzył z 25 metra i piłka wpadła tuż przy słupku. Warto odnotować, iż asystę przy tym trafieniu zaliczył Piotr Zieliński.
To 17 gol Polaka w Serie A w tym sezonie, a 20 we wszystkich rozgrywkach.
W 81 minucie na 3:0 strzelił Koulibaly, dla którego to drugie trafienie w tym spotkaniu. Obrońca potężnie uderzył z bliskiej odległości, wykorzystując zamieszanie w polu karnym.
Chwilę wcześniej boisko opuścił Mariusz Stępiński.
W 90 minucie honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Cesar.