Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Arkadiusz Milik strzela dla SSC Napoli! Świetny strzał z 25 metrów i asysta Piotra Zielińskiego! [WIDEO]

Arkadiusz Milik
Źródło zdjęcia: Antonio Balasco / Shutterstock.com

Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w ligowym meczu SSC Napoli z Chievo Werona (3:1).

Zespół Carlo Ancelottiego wyszedł na prowadzenie w 16 minucie. Mertens dośrodkował z rzutu rożnego, najwyżej do piłki wyskoczył Koulibaly i głową skierował ją do bramki.

W 64 minucie do bramki rywali trafił natomiast Arkadiusz Milik. Polak świetnie przymierzył z 25 metra i piłka wpadła tuż przy słupku. Warto odnotować, iż asystę przy tym trafieniu zaliczył Piotr Zieliński.

To 17 gol Polaka w Serie A w tym sezonie, a 20 we wszystkich rozgrywkach.

W 81 minucie na 3:0 strzelił Koulibaly, dla którego to drugie trafienie w tym spotkaniu. Obrońca potężnie uderzył z bliskiej odległości, wykorzystując zamieszanie w polu karnym.

Chwilę wcześniej boisko opuścił Mariusz Stępiński.

W 90 minucie honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Cesar.

-5
pismaku tępy niczym wyborcy pisu...świetny strzał to oddał Salah a nie jakiś farfocel strzelony 40-latkowi
-6
Bądźmy szczerzy, na ligę włoską Napoli to może wystarczy, jednak Napoli zawsze będzie oglądać plecy Juvetusu. Kolejna rzecz to kolejny brak wyjścia z fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przyznaję, że grupa była w tym sezonie nad nad wyraz silna, ale w Lidze Europy 2:0 w pierwszym meczu w Londynie z Arsenalem to najniższy wymiar kary. Z awansem, mając na uwadze nawet to, że Arsenal gra słabo na wyjazdach, będzie bardzo trudno. Kolejna rzecz to gra Zielińskiego i Milika w Reprezentacji Polski. Z Zielińskim jest tak, że od dawna mówi się, że to wielki talent. Obaj mają po 25 lat, a na palcach jednej ręki można policzyć ich dobre występy w reprezentacji. Nie chcę się czepiać, bo rozegrali b. dobre zawody, ale może warto pomyśleć o zmianie otoczenia w klubie.
15 kwi 2019 | 09:15
+2
pozostaje nam się cieszyć z dobrych występów naszych zawodników, z których żaden nie ma jakości na grę w topowych klubach, co jest przecież oczywiste, ja tam nie mam zamiaru biadolić że grają w drugiej najlepszej drużynie we Włoszech, kiedy pierwszą jest coroczny faworyt Ligi Mistrzów, owszem pewnie że byśmy chcieli mieć piłkarzy na samym szczycie, ale chłopaki z Napoli nie są tyle dobrzy że na tym szczycie się znaleźć, po co więc im to wypominać, nie lepiej cieszyć się z tego co jest?
15 kwi 2019 | 10:59
+1
Napoli gra na tyle na ile budzet im pozwala, a Milik w klubie w ktorym moze grac, gdzie ma isc? jakie sa kluby lepsze od Napoli?Juve ma CR7, Barca Suzareza, do Realu? do City? do Liverpoolu? do PSG gdzie tam patola goni patola i same pedalstwo za lajki graczy zawieszaja :))) typowy polaczek, juz lepiej milczec jak pieprzyc bez sensu jak stara K***
15 kwi 2019 | 12:04
0
Jak widać zwyczajna rozmowa na argumenty przerasta cię. Nie powinieneś z nikim rozpoczynać dyskusji, bo to przerasta twoje horyzonty intelektualne. Chodziło mi o to, że zmiana otoczenia może spowoduje lepszą grę naszych zawodników w biało-czerwonych barwach.
17 kwi 2019 | 19:19
0
jakiego otoczenia? piszesz bez sensu, najpierw gral u Sarriego a teraz u Ancelottiego, jedni z najlepszych trenerow swiata,. gdzie znajdzie lepszych realnie rzecz biorac i bedzie gral tyle minut co w Napoli? dzieciaku, nie wiesz wogole co to sa argumenty
+11
Ładna bramka, Milik w gazie, ciekawe, gdzie na nowy sezon trafi Stepinski i Jaroszynski...
14 kwi 2019 | 21:08
Z takich bramkarzem to nie ma co się dziwić, że lecą z hukiem i trzaskiem. Kiedyś strzeliłem podobną bramkę w sparingu przeciwko nieistniejacej już B-klasowej (Polish Serie B) drużynie Promień Sarbinowo 😂 PS Brawo Aruź 😀
-4
Z takim bramkarzem to nie ma co się dziwić, że lecą z hukiem i trzaskiem do Serie B. Kiedyś strzeliłem podobną bramkę w sparingu przeciwko nieistniejacej już B-klasowej (Polish Serie B) drużynie Promień Sarbinowo 😂 PS Brawo Aruź 😀
14 kwi 2019 | 20:57
A ten pseudo trener Ancelotti go na Arsenal nic bierze jak widać że od paru tygodni on jest w życiowej formie. Gdzie on się patrzy na tych treningach, chyba dupy na telefonie ogląda grubas jeden.