Arkadiusz Milik trafił do siatki Lazio! Gol polskiego napastnika w Lidze Europy! [WIDEO]

Alain Robert / Press Focus
Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w meczu z Lazio w Lidze Europy. Polak pewnie wykorzystał rzut karny, a jego drużyna zremisowała 2:2.
Początek dzisiejszego starcia w Marsylii był dość zacięty. Gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili przełożyć tego na dorobek bramkowy.
Sytuacja uległa zmianie w 33. minucie spotkania. Wówczas w głównej roli wystąpił Arkadiusz Milik.
Polak najpierw wywalczył rzut karny, gdy był faulowany przez Acerbiego. Sędzia po analizie VAR wskazał na wapno.
Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany. Milik uderzył mocno i tuż przy słupku. Thomas Strakosha nie miał nic do powiedzenia.
Dla polskiego napastnika był to drugi gol w tym sezonie. Łącznie od początku swojej przygody z OM zanotował już dwanaście trafień.
Przyjezdni odpowiedzieli trafieniami Andersona i Immobile. W obu sytuacjach proste błędy popełnił Saliba.
Remis gospodarzom uratował Payet, który do siatki trafił w 82. minucie. Udział przy tym golu miał Milik.
Daniel Makarewicz04 Nov 2021 · 21:36