Arkadiusz Milik trafił do siatki Lazio! Gol polskiego napastnika w Lidze Europy! [WIDEO]

Alain Robert / Press Focus
Autor: Daniel Makarewicz 4 lis 2021 | 21:36
Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców w meczu z Lazio w Lidze Europy. Polak pewnie wykorzystał rzut karny, a jego drużyna zremisowała 2:2.
Początek dzisiejszego starcia w Marsylii był dość zacięty. Gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili przełożyć tego na dorobek bramkowy.
Sytuacja uległa zmianie w 33. minucie spotkania. Wówczas w głównej roli wystąpił Arkadiusz Milik.
Polak najpierw wywalczył rzut karny, gdy był faulowany przez Acerbiego. Sędzia po analizie VAR wskazał na wapno.
Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany. Milik uderzył mocno i tuż przy słupku. Thomas Strakosha nie miał nic do powiedzenia.
Dla polskiego napastnika był to drugi gol w tym sezonie. Łącznie od początku swojej przygody z OM zanotował już dwanaście trafień.
Przyjezdni odpowiedzieli trafieniami Andersona i Immobile. W obu sytuacjach proste błędy popełnił Saliba.
Remis gospodarzom uratował Payet, który do siatki trafił w 82. minucie. Udział przy tym golu miał Milik.
2 - 2
04 lis 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

26'
A. Marusic
33'
36'
Pedro
S. Milinkovic-Savic
(T. Basic)
90'
4'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 18

4 lis 21:41
0
Sporo ludzi śmieje się z "Mylika", ale trzeba przyznać, że jak po tak długiej przerwie to powrócił naprawdę z przytupem. Dużo zamieszania robi w tej Marsylii.
4 lis 21:44
0
On juz w poprzednim sezonie w Marsylii gral bardzo dobrze. W tym sezonie mimo przerwy nadal podtrzymuje swoja forme.
4 lis 21:46
0
Milik to był przeciez ogromny talent. Gdyby nie kontuzje to pewnie grałby w jakimś topowym klubie w europie, ktory ma aspiracje na wygrywanie lm.
4 lis 21:54
0
Moze przesadziłem z ogromnym, ale potencjał to on mial.
0
Trudno ocenić, wielu skreśliło go po okresie w Bayerze. Koleś ma ograniczenia, nigdy nie będzie wszechstronnym naoastnikiem, ale tak ułożonej lewej stopy trudno szukać w Europie
0
Marsylia ma w składzie kilku utalentowanych acz nieopierzonych chłopaków ale gwiazdy dwie, jedną, bezapelacyjnie, Payeta, drugą jest Milik. OM ogładam ostatnimi czasy, ale tylko przez fakt bukmachrzenia, obaj robią duża pozytywną różnicę, gdyby nie oni zespół byłby bardzo przeciętny