Arkadiusz Milik strzelił gola w urodziny! Olympique Marsylia znów bez zwycięstwa [WIDEO]

VSPress / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 28 lut 2021 | 21:51
Arkadiusz Milik strzelił gola dla Olympique Marsylia w meczu z Olympique Lyon. Do przerwy było 1:1.
Jako pierwsi do bramki trafili goście. W 21. minucie technicznym uderzeniem do bramki trafił Ekambi. Asystę przy jego golu zaliczył Paqueta.
Reprezentant Polski wyrównał wynik meczu w 44. minucie. Bardzo pewnym uderzeniem zamienił na gola rzut karny.
Był to drugi gol Milika w barwach francuskiego klubu. Pierwszego strzelił na początku lutego przeciwko Lens. W tamtym meczu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na ponad trzy tygodnie. Spotkanie z Lyonem jest jego pierwszym występem po urazie.
Pierwsza połowa gry była bardzo wyrównana. Nieznaczną przewagę mieli goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce. Podobnie wyglądał też początek drugiej odsłony. Marsylia poważniej zaatakowała kwadrans po wznowieniu gry. Na bramkę strzelał wtedy Milik, ale uderzył słabo i w środek.
W 70. minucie z boiska wyleciał Paqueta. Brazylijczyk otrzymał drugą żółtą kartkę. Gospodarze grając w przewadze długo utrzymywali się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Mecz skończył się podziałem punktów.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN