Arkadiusz Milik strzelił gola w urodziny! Olympique Marsylia znów bez zwycięstwa [WIDEO]

VSPress / Press Focus
Arkadiusz Milik strzelił gola dla Olympique Marsylia w meczu z Olympique Lyon. Do przerwy było 1:1.
Jako pierwsi do bramki trafili goście. W 21. minucie technicznym uderzeniem do bramki trafił Ekambi. Asystę przy jego golu zaliczył Paqueta.
Reprezentant Polski wyrównał wynik meczu w 44. minucie. Bardzo pewnym uderzeniem zamienił na gola rzut karny.
Był to drugi gol Milika w barwach francuskiego klubu. Pierwszego strzelił na początku lutego przeciwko Lens. W tamtym meczu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na ponad trzy tygodnie. Spotkanie z Lyonem jest jego pierwszym występem po urazie.
Pierwsza połowa gry była bardzo wyrównana. Nieznaczną przewagę mieli goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce. Podobnie wyglądał też początek drugiej odsłony. Marsylia poważniej zaatakowała kwadrans po wznowieniu gry. Na bramkę strzelał wtedy Milik, ale uderzył słabo i w środek.
W 70. minucie z boiska wyleciał Paqueta. Brazylijczyk otrzymał drugą żółtą kartkę. Gospodarze grając w przewadze długo utrzymywali się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Mecz skończył się podziałem punktów.
Marcin Karbowski28 Feb 2021 · 21:51