Hat-trick Arkadiusza Milika w Ligue 1! Kapitalny mecz reprezentanta Polski! [WIDEO]

Arkadiusz Milik ustrzelił hat-tricka dla Olympique Marsylia w meczu z Angers. Jego drużyna wygrała 5:2.
Jorge Sampaoli zdecydował się na zdecydowaną zmianę w ustawieniu swojej drużyny. Na mecz z Angers wystawił dwóch klasycznych napastników - obok Milika zagrał Cedric Bakambu.
Mecz zaczął się fatalnie dla Olympique. Nie minął jeszcze kwadrans, a drużyna Milika przegrywała już 0:2. Gole dla gości strzelili Fulgini i Bentaleb.
Olympique złapał kontakt z rywalem w 18. minucie. Gola strzelił Milik, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali.
Krótko później Olympique wyrównał. W 21. minucie na listę strzelców wpisał się Gerson.
W drugiej połowie Sampaoli zdecydował się na korektę w składzie. Boisko opuścił Bakambu. Milik grał dalej, co okazało się świetną decyzję. Polak trafił jeszcze raz. Tym razem nie miał trudnego zadania. Wbił piłkę głową do opuszczonej bramki.
Milik na tym nie poprzestał. W 78. minucie strzelił jeszcze jednego gola! Tym razem skutecznie wykończył płaskie dośrodkowanie Undera. Był to jego czwarty gol w tym sezonie francuskiej ekstraklasy.
Także Turek w końcówce strzelił swoją bramkę. Wynik na 5:2 podwyższył w 85. minucie.
Marcin Karbowski04 Feb 2022 · 21:23