Arkadiusz Milik znowu z golem dla Napoli! Ważna bramka polskiego napastnika! [WIDEO]

Antonio Balasco / Shutterstock.com
Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w meczu z Udinese. Jego drużyna wygrała 4:2.
Napoli zaczęło bardzo dobrze. W 17. minucie gola dla drużyny Carlo Ancelottiego strzelił Adam Younes, a po dziewięciu minutach wynik podwyższył Jose Callejon.
Gospodarze nie utrzymali jednak prowadzenia nawet do końca pierwszej połowy. W 30. minucie bramkę zdobył Kevin Lasagna, a sześć minut później wyrównał Seko Fofana.
Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Arkadiusza Milika. Polak popisał się świetnym strzałem głową po rzucie rożnym.
Dla polskiego napastnika to już piętnaste trafienie w tym sezonie Serie A.
W 70. minucie wynik ustalił Dries Mertens, który strzelił czwartego gola dla gospodarzy.
W zespole z Neapolu przez 90 minut wystąpił także Piotr Zieliński, który w 11. minucie został ukarany żółtą kartką. Polski pomocnik zanotował z kolei 27. mecz.
Podopieczni Carlo Ancelottiego zajmują drugie miejsce w tabeli Serie A i mają na koncie 60 punktów. Ekipa "Zebrette" z dorobkiem 25 "oczek" plasuje się na 16. pozycji.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 19:28