Arkadiusz Reca i Jerzy Brzęczek odpowiadają na zarzuty Macieja Szczęsnego

Łukasz Karyniewski 
Przedwczoraj | 08:27 184
Arkadiusz Reca i Jerzy Brzęczek odpowiadają na zarzuty Macieja Szczęsnego
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / shutterstock.com

Przed niedzielnym meczem Polski z Łotwą, Maciej Szczęsny na antenie TVP oskarżył Jerzego Brzęczka o to, iż powołuje do kadry Arkadiusza Recę i wystawia go po to, aby Wisła Płock otrzymała gratyfikację zawartą w umowie dotyczące lewego obrońcy. 

- Dzisiaj na Twitterze pojawił się wpis, według którego Wisła Płock, jeśli Arkadiusz Reca rozegra 5 spotkań w reprezentacji Polski, dostanie specjalną gratyfikację w wysokości ok. 500 tysięcy euro - powiedział Maciej Szczęsny. - Jeżeli to jest nieprawda, to ja oczekuję, żeby w ramach pomocy Jerzemu Brzęczkowi i Arkadiuszowi Recy Wisła Płock złożyła dementi w tej sprawie - dodał.

Arkadiusz Reca powiedział, że nie był świadomy tego, iż taka umowa dotycząca jego występów w kadrze w ogóle obowiązuje. 

Nic mi o tym nie wiadomo. Fajnie, że mogłem pomóc drużynie, to duży krok do przodu. Ten występ jest dla mnie dodatkowym bodźcem do pracy - powiedział po meczu z Łotwą Arkadiusz Reca, który zaliczył asystę przy golu Roberta Lewandowskiego. 

Na zarzuty Szczęsnego odpowiedział również selekcjoner polskiej reprezentacji.

- Słowa o tym, że wystawiam Arka Recę, bo opłaci się to Wiśle Płock, są tylko opinią pana Szczęsnego, do której ma prawo. Ja nie znam klauzul ani kontraktów zawodników. Jako selekcjoner, powołując piłkarzy, w ogóle na to nie patrzę. Proponuję zagłębić się w temat i sprawdzić, jakich piłkarzy mamy do dyspozycji na lewą stronę defensywy - skomentował Jerzy Brzęczek. 

Źródło: własne

Dyskusja

184
Wczoraj | 22:47
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
wyrzucic ich w cholere
Wczoraj | 16:28
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Po co wieszać psy na nich, Reca uratował wynik wrzutą, tyle w temacie. Sądzicie że jest lepszy obrońca na lewą stronę kto. To że siedzi na ławie to nie pomaga, prywatnie gdzie wolicie ćwiczyć w Serie A czy Ekstraklasa 😉
Brzęczek na razie nic nie pokazał, też mnie to martwi ale eliminację trzeba nie wygrać tylko przebrnąć.
Czy naprawdę was interesuje co stary pierdziel opowiada i czy Wisła ma z tego bonifikate🤔
Dla mnie liczy się wygrana i czy mistrza zdobędą strzelając dupą mało istotne i czy będą ładnie grali(fajnie by było tak jak trafić szóstkę w totka)
Powodzenia Dla Biało Czerwonych nie mieszajcie w to starych pierdzieli którzy g do potęgi nieskończoność osiągnęli Mistrzów Świata czy zdobywców pucharów europejskich nie kojarzę 🤣
Przedwczoraj | 23:00
(Edytowany)
Dyzma futbolu zawsze odwroci kota ogonem.16 zespolow w ekstraklasie i co najmniej 16 lewych obroncow. A kto powiedzial ze lewy obronca musi by z zagranicy? Trzeba zrobic rewolte i wywiezc na taczkach ten kolesiowski korupcyjny beton Pzpn-owski, poki sie eliminacje jeszcze nie skonczyly.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dyzma futbolu zawsze odwroci kota ogonem.16 zespolow w ekstraklasie i co najmniej 16 lewych obroncow. A kto powiedzial ze lewy obronca musi byc z zagranicy? Trzeba zrobic rewolte i wywiezc na taczkach ten kolesiowski korupcyjny beton Pzpn-owski, poki sie eliminacje jeszcze nie skonczyly.
Wczoraj | 08:40
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Trzeba bylo wyjsc na ulice jak Lato zostal Prezesem PZPN, gdzie Smuda zostal selkcjonerem :) wtedy mialem czysta polska nie tylko wudke w biurze trenera i prezesa ale takze i polska mysl szkoleniowa :)
Przedwczoraj | 20:06
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Strasznie jestem wkurzony po tych 'wyjaśnieniach' i teraz bardziej wierzę, że to po prostu jest PRAWDA.
Przedwczoraj | 19:57
(Edytowany)
1) Aha, czyli tłumaczenie, że o niczym nie wiedzą.
2) A dementi ze strony klubu, jak nie było, tak nie ma.
3) A skoro nic nie wiedzą, to są ignorantami.
4) Więc jak to jest, że takowi ignoranci zostają trenerami kadry narodowej?
5) I jeszcze próbują szukać tłumaczenia wmawiając nam, że w całej Polsce nie ma 1 osoby, która potrafi grać jako LO. Ignoranci (lub kłamcy), którzy mają nas za idiotów...
+12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
1) Aha, czyli tłumaczenie, że o niczym nie wiedzą.
2) A dementi ze strony klubu, jak nie było, tak nie ma.
3) A skoro nic nie wiedzą, to są ignorantami.
4) Więc jak to jest, że takowi ignoranci zostają trenerami kadry narodowej?
5) I jeszcze próbują szukać tłumaczenia wmawiając nam, że w całej Polsce nie ma 1 osoby, która potrafi grać jako LO. Ignoranci (lub kłamcy), którzy mają nas za idiotów...
** Kłamcy, kombinatorzy i kolesiostwo. Powinni zostać usunięci z polskiego sportu. Jaki przekaż idzie w świat dla młodych? "Musisz mieć znajomości, być w układzie, załatwić sobie odpowiedni zapis w kontrakcie. Twoje umiejętności czysto piłkarskie tak na prawdę schodzą w tym momencie na plan drugi. Nie ważne co potrafisz, ale ważne kogo znasz i jak z nim jesteś poukładany".
POLSKA KRAJ MACHLOJEK I PRZEKRĘTÓW.
Przedwczoraj | 21:40
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
* SPROSTOWANIE: jest dementi klubu (nie przyuważyłem go). Nie mniej jednak dalej uważam, że powołanie zawodnika, który w sezonie zagrał 1 cały mecz z kawałkiem jest mocno nie na miejscu i nie powinno się było wydarzyć.
Przedwczoraj | 19:48
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Panie trenerku każdy może zaprzeczać ale pytam od kiedy powołuje się piłkarzy którzy w swych klubach grzeją ławki ? Reca przez cały sezon zagrał tylko 112 minut więc trener klubowy doskonale wie że Reca jest za słaby by grać. A tu Brzęczek powołuje i wie że Rzęsa jest wspaniałej formie . Czy to nie mówi czegoś na potwierdzenie słów Szczęsnego?. Ten trójkąt Brzęczek-Reca-Wisła Płock doskonale mówi i potwierdza słowa Szczęsnego. I wiadomo że ta trójca zawsze się będzie wypierać tego ale czas pokaże. To samo wcześnierj było z Kubą Błaszczykowskim był kontuzjowany w klubie prawie nie grał a wujek go powoływał. I aby zamknąć wójkostwo Kuba wrócił do Wisły no i gra w każdym meczu. Za jakiś czas okaże się co jest grane z Recą.
Przedwczoraj | 19:09
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Opinia? Jeśli mówię, że ktoś robi przekręt i wystawia kiepskiego zawodnika żeby zarobić to jest opinia? to są oskarżenia. Opinią by było gdyby Szczęsny powiedział, że Brzęczek to za przeproszeniem chujowy trener. Wtedy też podejrzewam, że Jerzy skakałby jak przy linii bocznej w ostatnim meczu. Moim zdaniem coś jest na rzeczy. Niestety wątpię by nawet w wypadku udowodnienia winy trener poniósł jakieś poważne konsekwencje.
Przedwczoraj | 18:21
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Szczesny nasral do wlasnego gniazda i do tego podpilowal galaz na ktorej siedzi.
Przedwczoraj | 18:21
+16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie byłoby tematu gdyby nie powoływać gościa bez formy i rozegranych minut.
Przedwczoraj | 17:16
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Chip and dale
Fakty same za siebie mowia
Przedwczoraj | 16:37
+12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Brzęczek powinien złożyć pozew i zażądać przeprosin od Szczęsnego. Tylko w ten sposób może się oczyścić. No chyba, że jest to prawda ;) Może jakiś dziennikarz zapyta o to przedstawicieli Atalanty!
Przedwczoraj | 17:17
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie zlozy bo papier potwierdza teze Szczesnego za ktorym tez nie przepadam
Przedwczoraj | 19:28
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tylko ze Wisla Plock wydala oswiadczenie ze nie ma takiej klauzuli...
Przedwczoraj | 19:53
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A ja oświadczam że nigdy nie narżnąłem w majtki od urodzenia. I co uwierzysz w moje oświadczenie bez pokrycia? Tyle samo jest warte oświadc zenie Wisły, Brzęczka i Recy. Gdyby Szczęsny nie miał jakiej wiedzy na ten temat to by czegoś takiego nie mówił.
Przedwczoraj | 19:58
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mozesz nie wierzyc w oswiadczenie klubu ale to i tak jeszcze nie oznacza ze taka klauzula na pewno jest... Poza tym, Szczesny przeczytal to gdzies na tweeterze, pewnie jakis dziennikarz wypuscil jakas bzdure do obiegu i kazdy komu to na reke to przekazuje to dalej. Tak to dziala.
Przedwczoraj | 20:51
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A czy ty myślisz żed szczęsny jest takim idioą że powiedział to nie mająć na ten temat wiedzy i dowodów? Szczęsny doskonale wiedział że ktoś z tej trójcy może podać go do sądu więc na pewno zdawał sobie doskonale z tego sprawę mówiąc o tym. Poczekaj i zobaczysz jak się dalej ta sprawa potoczy.
Przedwczoraj | 20:08
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To niby skad to sie wzielo?
Fakt prasowy?
Brzeczyk to pajac ktory im szybciej wybedzie od trenowania tym lepiej
Zero osiagniec kolejny kumpel Bonka
Przedwczoraj | 20:50
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Skad? jak to skad... przeciez na tym polega praca dziennikarza zeby powtarzac niepotwiedzone informacje a raczej spekulacje. Zreszta nawet nie wiadomo kto to napisal, Szczesny powininen sie powolac na autora tych sensavj a nie oskarzac zupelnie bezpodstawnie.
Przedwczoraj | 19:30
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie jestem zwilennikiem Brzeczka ale uwazam ze powinien miec gdzies tych wszystkich oszczercow i hejterow. W mysl zasady ze tylko winny sie tlumaczy...
Przedwczoraj | 16:28
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Taa nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał XD
Przedwczoraj | 23:07
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tlumacza sie jak Messi.
Przedwczoraj | 16:18
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Odskakując trochę od tematu Recy, to sam Maciej Szczęsny nieźle próbuje spierd..ć klimat w reprezentacji, bo jak musi się czuć Wojtek, skoro takie gówno wyciąga jego własny ojciec.
Przedwczoraj | 17:19
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Brzeczyk nie nadaje sie
Tu jest problem
Przedwczoraj | 21:23
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Akurat Wojtek się z ojcem nie bardzo dogadują. Podobno nawet nie utrzymuje z nim kontaktu.
Przedwczoraj | 16:11
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Brzęczek to CZYM sie sugerowałeś powołując Rece do kadry? No chyba nie formą bo gość nie gra w klubie. Czyli dalej powołujemy nazwiska?
Przedwczoraj | 16:14
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Szymański i Reca to są koledzy Brzęczka..Chociażby Brzęczek miał się zesrać to i tak będzie powoływał kolegów.
Przedwczoraj | 19:36
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tak naprawde to i tak duzego wyboru nie bylo, albo Reca albo Jedrzejczyk. Jaroszynski nawet jeszcze nie zadebiutowal, natomiast Sadlok z Ekstraklasy nie ma ani stazu w reprezentacji ani przyszlosci.
Przedwczoraj | 15:53
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ja sie zapytuje drogi panie jurku, dlaczego za klicha nie zagrał jedyny w swoim rodzaju, utalentowany chłopak z sokoła damasławek (obecnie sampdoria genua) KAROLEK LINETTY
Przedwczoraj | 15:52
+16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Aha czyli jeden i drugi nic nie wie na ten temat lul, no to fajne dementi hah. Tak naprawdę nie powiedzieli nic, zobaczymy co powie Wisła Płock bo na razie to jest dalej kpina z kibiców.
Przedwczoraj | 15:40
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Pewnie wykop pl nakręcił aferę, jak z tym że Grosickim interesuje się AC Milan. Nawet wy i główne media sportowe to łyknęły. Trolololo
Przedwczoraj | 15:06
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
JA NIC NIE WIEDZIALEM O TAKIM ZAPISIE W KONTRAKCIE SZCZESNY CO TY PIERDOLISZ
Przedwczoraj | 14:21
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wisła Płock wydała już oświadczenie że coś takiego nie istnieje w zapisie. Ogólnie beka że połowa ludzi ciśnie hejt bo maciek szczęsny coś "walnął" w studio bo zobaczył wpis z lewych kont na twiterze. Co do recy, w jakim stopniu od niego lepiej zagrał Klich czy Kędziora? Przecież są ograni meczowo... :)
Przedwczoraj | 20:01
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Odpowiem ci tak . Facet zbił kobietę policja złapała go na gorącym ucynku są świadkowie jest rozprawa sądowa a zabójca mówi że on nie zrobił i nie przyznaje się do winy. To tak samo jak oświadczenie Wisły Płock, Brzęczka i Recy.
Przedwczoraj | 14:16
+42
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie rozumiem czemu Polacy zachwycają się szybkością i dryblingiem Grosickiego. Jakby był taki dobry to nie gralby
W sredniaku Championship.
Przedwczoraj | 14:12
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jaroszyński jest zdecydowanie lepszy no i kontuzjowany Rybus.
Przedwczoraj | 14:04
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Taka odpowiedź to nie odpowiedź. Albo oboje wiedzą, że coś jest na rzeczy i grają głupich albo to idioci którzy nie mają pojęcia co się dzieje i co podpisują.
Przedwczoraj | 17:47
(Edytowany)
Rozumiem że miał odp że TAK - to wtedy była by odpowiedź właściwa/prawdziwa... Wydaję mi się że oni mogą chuja wiedzieć co było zawarte w premiach i klauzulach między klubami, to chyba nie ich brocha, więc pytanie czemu miel by być idiotami? Tzn że piłkarz podpisuję umowę na kwotę i warunki transferu czy swój kontrakt z nowym klubem?
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Rozumiem że miał odp że TAK - to wtedy była by odpowiedź właściwa/prawdziwa... Wydaję mi się że oni mogą chuja wiedzieć co było zawarte w premiach i klauzulach między klubami, to chyba nie ich brocha, więc pytanie czemu miel by być idiotami? Tzn że piłkarz podpisuję umowę na kwotę i warunki transferu czy swój kontrakt z nowym klubem bo się chyba pogubiłem?
Przedwczoraj | 13:54
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Szczęsny wiedział o zapisku w kontrakcie a Reca nie wiedział? Jeżeli tak to nie wiem, co gorsze, mieć jakiś tam współudział w korupcji czy być po prostu takim głupim.
Przedwczoraj | 13:27
+42
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jedno przypadkowe zagranie recy nie robi z niego doskonałego piłkarza i nie skresla to faktu ze zagrał na poziomie okregowki !!!!
Przedwczoraj | 12:55
-50
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dobrze że Reca swoją asystą zamknął mordę Szczęsnemu i hejterom.
Przedwczoraj | 13:12
+54
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Akurat w przypadku Recy krytyka jest uzasadniona!
Brak występów w klubie widać było w meczu z Łotwą - jego współpraca na skrzydle była beznadziejna za dużo strat prostych piłek. I nawet asysta tego nie zmienia.
Przedwczoraj | 16:16
(Edytowany)
Reca jest słaby!!
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Reca jest słaby!! I jak każdy zobaczy,że Reca jest w podstawowej "11" to wszyscy trenerzy mówią:"graj na Rece on jest słaby"
Przedwczoraj | 12:39
-31
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tylko winni sie tłumaczą
Przedwczoraj | 12:35
+38
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Autorom meczyków chcę zwrócić uwagę, że odpowiedź typu "nie znam warunków kontraktu" nie jest
odpowiedzią na zarzuty korupcyjne. Taka odpowiedź powinna zawierać stwierdzenie, że klauzuli, o
której mówi Szczęsny w kontrakcie nie ma, bądź o powołaniu Recy zadecydowały względy sportowe z
ich wyszczególnieniem. Zasłanianie się niewiedzą nie jest żadnym argumentem.
Przedwczoraj | 12:52
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
dokładnie
Przedwczoraj | 18:02
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja prdl, nie kumam. "Nie znam warunków kontraktu" oznacza że nie znam warunków kontraktu - gdyby powiedział że nie ma takiej klauzuli to znaczyłoby to że ma wiedzę na temat kontraktu a ja myślę że jego wiedza może się ograniczać do tego kto i jaki nowy samochód sobie kupił w związku z tym transferem. Jesteśmy dobrą reprezentacją ale nie nie jesteśmy do chuja Brazylią i zawsze jest kilku mniej ogranych chociażby do testów na mecze z takimi potęgami jak Łotwa.
Przedwczoraj | 12:23
+23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wszyscy zajmują się tylko tym biednym Recą, który zagrał tak jak to było wiadome przy jego liczbie minut, a nawet udało mu sie raz dobrze kopnąć na głowe Lewego(co Kędziorze po drugiej stronie sie nie udało), a najważniejszy problem jest w środku pola. Jakby wypie..olił na ławkę pięknisia Krychowiaka, który dalej sobie myśli, że został skrzywdzony przez Tuchela, bo go nie spróbował w PSG(wiadomo czemu) to od razu motywacji by dostał jego zmiennik (np Żurkowski) żeby się pokazać. Dopóki futrzak będzie grał w 1 składzie dopóty będziemy przegrywać środek pola nawet z pier.. Łotwą ( z całym szaczunkiem dla Łotyszy). Dobrze, że chociaż to na konferencji przyznał. Teraz tylko zrobić odważny krok i zbudować na Euro właśnie np Żurkowskiego poprzez danie mu szansy i możliwości pokazania się + zgrania z Zielkiem w środku pola. To, że musimy mieć normalnych skrzydłowych i Zielka w środku to wyjaśnił kolejny mecz.
Przedwczoraj | 17:28
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Chociaż jeden pożądny komentarz na tym forum. Dziękuje, że ktoś to napisał. Akurat Krycha wczoraj jak na siebie zagrał całkiem całkiem, ale z całą resztą się zgadzam i powinien Brzęczek dać Żurkowi pograć, bo z Krychą niestety daleko nie zajdziemy. A Recy dajmy spokój, niech się rozwija, bo potencjał ma mega i na pewo lepiej zagrał niż zagrałby np. Jędrzejczyk, a innych alternatyw nie było. A takie gadanie o kontraktach i szukanie 2 dna to jakaś głupota.
Wczoraj | 03:03
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jak na niego to może nieźle, ale tylko jak na niego :-) Trzeba też wspomnieć, że taki chwalony za 3 celne długie przerzuty i jedno długie podanie do Lewego przez 90 minut, reszta po 5 kontaktach - do tyłu na aferę, chyba żaden z 'ekspertów' nie zająknął się, że to po jego stratach na połowie przeciwnika, gdzie duża liczba piłkarzy była zaangażowana w akcje ofensywną Łotysze conajmniej dwa razy nas tak skontrowali, że doszli do sytuacji 1 na 1 (oczywiście wszystko poszło na obrońców i Klicha, którzy suma summarum wyratowali to potem z pomocą Wojtka). Plus strzał Gutkovskisa na początku, gdzie chyba nawet Messi by się nie powstydzil tego dostojnego poruszania się po boisku i koordynacji ruchowej podczas tej szaleńczej pogoni za znakomitym snajperem 1-ligowego giganta z Niecieczy. Veratti chyba musiał dobrze posmarować żeby grać w miejsce naszego Futrzaczka w PSG.
Przedwczoraj | 12:22
+45
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
a czy to nie brzęczek był w płocku jak sprzedawali rece???? więc niech nie pierdoli że nic nie wie...Następny debil to sam reca...kurwa synek czy ty czytasz co podpisujesz ????
Przedwczoraj | 11:58
+32
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Czy Brzencz w ten sposób się obronił? Wątpię.....
Przedwczoraj | 12:46
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
nie ustosunkował się do zarzutu tylko schował łeb w piasek jak jakiś struś to jak się miał obronić?
Przedwczoraj | 12:51
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie wierzę , że nie wie co się dzieje w Wiśle Płock.....
Przedwczoraj | 11:58
-15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
M. Szczęsny zachował się jak tchórz - zasugerował, że Brzęczek uzyskuje jakieś korzyści od Wisły za powoływanie Recy. Bez dowodów. NAwet gdyby ta klauzula była prawdą, to takie klauzule ma połowa perspektywicznych graczy. Są one legalne. Ale nawet tego nie ma - Wisła dziś na oficjalnej stronie zdementowała tę informację. Ale owo gówno już wypłynęło z poszukiwaczy taniej sensacji, kieruących się prymitywnymi emocjami a nie rozumem ;)
Reca spoko - widać, że bez rytmu meczowego, ale i tak to on jako jedyny potrafił aktywować tryb bestii w Lewym - to wejście na piłkę RL9 cudo!
Przedwczoraj | 12:07
+21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
skoro uważasz, że jedno podanie jakie mu wyszło w meczu do Lewego, daje mu przepustkę do gry w kadrze to coś z tobą nie tak. Nie ma dla ciebie nadziei. Przez takich tłuków jak ty, którzy nie dostrzegają problemów, można całej Polsce wiecznie wciskać kit przed kamerami... bo tacy jak ty zawsze wierzą a po totalnych klapach przebaczają... i tak w kółko można takich jak ty w chuja robić... Nie ma dla ciebie nadziei... Kupuj bilet na kolejny mecz kadry, ubierz się na biało-czerwono, weź szalik i leć tam z jęzorem na brodzie żeby krzyczeć "Dziękujemy"... Spróbuj wywalczyć jakieś autografy od tych łamagów
Przedwczoraj | 12:50
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
naucz się czytać ze zrozumieniem, Szczęsny mówi o korzyściach Wisły Płock, a nie Brzęczka
Przedwczoraj | 14:14
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
a ty się naucz czytać między wierszami... myślisz, że Brzęczek zrobił to za friko z sentymentu do dawnego pracodawcy?? BRAWO. Myśliciel z ciebie
Przedwczoraj | 15:17
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale co niby Brzęczek z tego ma? Przecież to nie Wisła wystawia piłkarzy. Czytaj ze zrozumieniem.
Przedwczoraj | 11:40
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Z taką grą to ani w reprezentacji nie ma.miejsca. w klubie tez jedynie co najwyżej 2 liga polska i to bym się nad tym grubo zastanowil!!!!!!!
Przedwczoraj | 11:37
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Coś czuję że Szczęsny junior niedługo siądzie na ławce.
Przedwczoraj | 11:51
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
wręcz przeciwnie... przecież Wojtuś od dawna nie rozmawia z własnym ojcem. Nawet na własny ślub go nie zaprosił. Poza tym Brzęczek już zapowiedział, że bramkarzem numer 1 na czerwcowe mecze jest Szczęsny. Na miejscu Fabiańskiego podziękowałbym za grę w kadrze skoro ma siedzieć na ławie a nie grać. Wolałbym w domu posiedzieć z rodziną zamiast się włóczyć po hotelach z kadrą. Tymbardziej, że gra w Premier League do mało intensywnych nie należy
Przedwczoraj | 11:30
+37
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Reca totalna amatorka i poziom Ekstraklasy jak nie I ligi. Jędrzejczyk grzeje ławke chociaż ma minuty w Legii a Reca nie zostaje nawet zmieniony po setnym niecelnym zagraniu do Grosickiego. Coś tu śmierdzi. Ktoś powinien zadać pytanie dlaczego nie Jędrzejczyk a nie dlaczego Reca.
Przedwczoraj | 11:53
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Akurat w duecie Reca-Grosicki to ten drugi częściej zagrywał niecelnie do pierwszego...
Przedwczoraj | 12:00
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A statystyki Grosika z Austria to juz w ogole ale jakos nikt go tu nie dojezdza bo robi troche zamieszania szybkoscia i racja tyle ze naprawde uwazam ze Reca zagral dobry mecz co do wyborrow personalnych to mogl powolac tez Jaroszynskiego zamiast chocby tych mlodziezowcow czy ktoregos z 4 prawych obroncow ale zaryzykowal i mu sie oplacilo
Przedwczoraj | 12:25
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Chyba oglądałeś inny mecz.
Przedwczoraj | 11:54
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bo kurde nie jest lewonozny i nie wyjdzie za linie srodkowa boiska gdyby w Ł otwie gral jakis swietny prawy pomocnik to ok na za3manie go Jedza. Ale zrozumcie ludzie jak wazne jest to zeby z lewej strony gral pilkarz lewonozny i kurde naprawde ten Reca chocby dla tej asysty nie powinien byc tak przez was jebany
Przedwczoraj | 12:28
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bereszyński też nie jest lewonożny i co mając Beresia do dyspozycji postawiłbyś na Rece co nic nie gra w klubie??
Przedwczoraj | 15:42
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie wiem ale brzeczek ryzykowal hejt ktory i tak na niego spadł wystawiajac Rece i chocby na 100 podań tylko to jedno najwazniejsze do Lewego mu sie udalo to ukłony dla Brzeczka za ryzyko i wiare w goscia ktory nie gra w klubie a w drugiej polowie naprawde imponowal ale lepiej sluchac szczesnego!!!
Przedwczoraj | 15:53
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Słuchaj no. Nie graliśmy z Niemcami czy Anglią żebyśmy potrzebowali jednego dokładnego podania które zagwarantuje punkty tylko z Łotwą na której tle każdy z naszych powinien ich ośmieszać prędzej niż drżeć o wynik w 75 minucie. Jedno dokładne zagranie nie sprawia że jest teraz super piłkarzem i wcale sie nie dziwie że w Atalancie brak dla niego miejsca. Szczerze to wątpie że kiedykolwiek zacznie tam grać regularnie. Do Chievo czy Bologny to on sie jedynie nadaje.
Przedwczoraj | 16:18
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kurde panie to jest piłka nożna Tu potrzebne jest szczescie i dbanie o szczegóły w tych krotkich momentach meczu gdy mozna przechylic szale zwyciestwa na swą korzyść, mimo iż jestesmy 40milionowym krajem nie mamy potencjalu Francji Brazylii czy Niemiec ktorzy na taką Łotwę moga patrzec nie wiadomo jak z gory. Oczywiscie bylismy faworytem i powinniśmy wygrac wyzej ale byly ku temu okazje i slupek i kilka bardzo dobtrych interwencji bramkarza wiec bez przesady tez nie byl to mecz pozbawiony jakosci z naszej strony. Weszlismy w mecz slabo ale druga polowa mi sie podobala. Gralismy z zespolem ktory zamykal sie 11 na wlasnej polowie a my wirtuozami gry pozycyjnej nie jestesmy. W 2 polowie jednak zagralismy szybciej z dobrym pressingiem i Łotwa nie wychodzila z polowy prawie. Więc w takich meczach wlasnie gdy jest duzo mniej miejsca z przodu boczni obroncy sa mega wazni i Reca w tej jednej akcji zrobil to co trzeba ale i w konstruowaniu akcji naprawde dawal rade widac ze sie staral stwarzal przewage w ataku i po paru takich probach wreszcie mial okazje i chwile by zagrac dobra pilke i to mu sie udało po drugiej stronie kedziora w ataku byl nie widoczny kompletnie. Reca naprawde stworzyl na lewej stronie ogromna przewage w drugiej polowie i to doceniam i zauwazam a nie oceniam z perspektywy macka szczesnego
Przedwczoraj | 16:26
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mogło sie nie układać ale te "podania" Recy w aut to nie powinno mieć miejsca. Wyszedłby w naszym składzie lewy obrońca z Łotwy i jestem pewien że zagrałby lepiej od niego. Nie ma co sie podniecać jednym podaniem z tak słabym przeciwnikiem.
Przedwczoraj | 16:40
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Oczywiscie podania Recy w aut byly zenujace ale bez takich porownan bo lewy obronca z Lotwy byl jechany przez Ziela i potem Kube jak tylko chcieli tylko dzieki bardzo poblazliwemu sedziemu nie wylecial za 2 żółtą wiec to abstrakcja jakas. A wracajac do Recy nie podniecam sie uwazam ze trzeba wziac pod uwage caloksztalt nie tylko te podania w aut ktore oczywiscie irytowaly. Nie popelnil bledu w obronie prawa strona Lotyszy raczej wyeliminowana a tak jak mowie z przodu byl aktywny i dawal przewage byl aktywny mimo niepowodzen i nieporozumien z grosikiem wybiegal obiegal byl aktywny a nawet zbiegal do srodka markowal podania zmienial kierunek gry przerzucal na prawa strone mowimy o 2 polowie oczywiscie wiec moze to nie kandydat na pilkarza roku ale mysle ze wiecej minut w klubie daloby mu duuuzo pewnosci siebie i bylby z niego pozytek a taka krytyka typu drewniak i ciagle przypominanoe ze 112 minut zagral to pliss. Ktos musial ogladac tylko 1 polowe zeby nie zobaczyc jak ten chlopak zagral w drugiej. Poza tym ta pozycja wymaga aktywnosci ciaglej i w ataku i obronie skrajni obroncy decyduja o wynikach meczow wg mnie wiec jego slabe zagrania do Grosika to z jednej strony krytyka e z drugiej proba dzialania zrobienia przewagi i w koncu nagrodzona swietna okazja na podanie meczu
Przedwczoraj | 16:45
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Poza tym mamy mase skrajnych obroncow nie aktywnych w ataku nie angazujacych sie tam w ogole. Wiec jak widze goscia ktory ma inne podejscie ktory potrafi cos zdzialac to zwyczajnie w swiecie umiem to docenic i moze racja ze to tylko Łotwa ale mimo wszystko
Przedwczoraj | 23:24
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A co to kurwa ta miernota to twoja rodzinka ze go tak gloryfikujesz?
Przedwczoraj | 12:47
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No kurwa tak jeszcze zagrał fenomenalny,wspaniały,kosmiczny mecz.
Przedwczoraj | 15:44
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie zagral ale nie zasłużył na taki hejt w 75% sprowokowany przez bramkarza emeryta ktorego jedynymi sukcesami w karierze byly mistrzostwa polski
Przedwczoraj | 15:46
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Poza tym w piłce trzeba byc efektywnym co z tego ze Grosik cos tam szarpal i potrafil minąć jednego Lotysza jak za3mywal sie na drugim a kazde dosrodkowanie w kosmos
Przedwczoraj | 11:25
(Edytowany)
gówno wypłynęło i ochlapało Brzęczka ale Juruś z pomocą koleżki, który dał mu robotę spokojnie sobie z tym poradzi. Przecież pan prezes nie pozwoli na to żeby jakiemuś jego koledze stała się krzywda. Adaś się kompletnie skompromitował na mundialu a już po 3 miesiącach miał robotę w Lechu Poznań i to nie za grosze... Pan prezes umie zamiatać syf pod dywan więc teraz też zatuszuje ten syf. A kopacze dalej będą kopać jak te łamagi i przynosić wstyd całej Polsce na arenie międzynarodowej... To nieważne. Najważniejsze żeby kasa się zgadzała. Szara polska rzeczywistość... Macieja Szczęsnego nigdy specjalnie nie lubiłem ale to co powiedział wczoraj o sytuacji z Recą to nie może być bajka. Brawo Szczęsny, szacun za wyciągnięcie tego syfu na wierzch. Inaczej z tymi chujami nie da się walczyć
+30
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
gówno wypłynęło i ochlapało Brzęczka ale Juruś z pomocą koleżki, który dał mu robotę spokojnie sobie z tym poradzi. Przecież pan prezes nie pozwoli na to żeby jakiemuś jego koledze stała się krzywda. Adaś się kompletnie skompromitował na mundialu a już po 3 miesiącach miał robotę w Lechu Poznań i to nie za grosze... Pan prezes umie zamiatać syf pod dywan więc teraz też zatuszuje ten syf. A kopacze dalej będą kopać jak te łamagi i przynosić wstyd całej Polsce na arenie międzynarodowej... To nieważne. Najważniejsze żeby kasa się zgadzała. Szara polska rzeczywistość... Macieja Szczęsnego nigdy specjalnie nie lubiłem ale to co powiedział wczoraj o sytuacji z Recą to nie może być bajka. Brawo Szczęsny, szacun za wyciągnięcie tego syfu na wierzch. Inaczej z tymi chujami nie da się walczyć... ALE co z tego skoro za kilka tygodni sprawa przycichnie a winnych nie będzie?? A w czerwcu banda idiotów znowu wyda kupę kasy na bilety reprezentacji Polski i będzie śpiewać na stadionie "Dziękujemy..." - tak samo zresztą tłumoki śpiewali na lotnisku po przylocie wielkich gwiazdorów z mundialu w Rosji... Za co wy im dziękujecie? Za tę kopaninę, za ten chaos i kompletną improwizację? Za picie wódki na zgrupowaniach i leżenie na plaży podczas wielkich turniejów? BRAWO... ja już nie wierzę w tych łamagów. Dla mnie to nie jest reprezentacja piłki nożnej tylko reprezentacja celebrytów kopiących
Przedwczoraj | 12:14
-13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wypłynęło z Ciebie i podobnych łatwowierców :) Daliście się ztrollować - Nie ma klauzuli, Szczęsny rozpaczliwie szuka rozgłosu.
Przedwczoraj | 14:19
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
to właśnie ty jesteś łatwowierny sądząc, że Brzęczek i Wisła Płock mówią prawdę. Zbyt dużo faktów trzebaby było ze sobą połączyć żeby wymyśleć takie szambo. Komentarz Brzęczka w tej sprawie był zbyt spokojny jak na tak poważne pomówienie i oskarżenie o korupcję bo Jurek wie, że jest winny i ze to wszystko prawda
Przedwczoraj | 23:51
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Halo, halo... kurwa łatwowierny czy nie, syf i szambo zrobiło się z tego że gość w TV przedstawił swoją teorie spiskową - pierdolenie o faktach jest tutaj chyba nie na miejscu bo ja ich nie widzę prócz konfrontacji słowo przeciwko słowu. Na podstawie "spokojnego komentarza" skazujesz typa - chłopie jeżeli ktoś tu łyka wszystko bez namysłu to bez obrazy raczej Ty. Wszędzie kurwa zwęszycie fikcyjne afery i skandale żeby gdzieś dopierdolić (sic!)
Przedwczoraj | 11:17
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dla mnie to sprawa do sprawdzenia minimum dla policji a może i nawet cba , bo jesli to wszystko to prawda i śmierdzi tu korupcją na skale państwową to ludzie zamieszani w ten przekręt oczywiście nie stwierdzam , że jest on prawdą ale jesli,powinni ponieść konsekwencje karno-sądowe bo tutaj nie tylko mogą być oszukiwani zawodnicy którzy może i nic nie wiedzą ale i my kibice a jeśli coś jest na rzeczy to będzie to afera w piłce na skale światową więc podejrzewam , że zostanie to zamiecione pod dywan...
Przedwczoraj | 12:15
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No właśnie nieprawda. Nie ma klauzuli. Przestań wierzyć w teorie spiskowe upadłych megalomanów ;)
Przedwczoraj | 14:24
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ta sprawa nie powinna być zamieciona pod dywan bo to poważne oskarżenie ze strony Szczęsnego w stosunku do Brzęczka... Boniek, jako pracodawca selekcjonera powinien już dzisiaj wziąć się za wyjaśnienie tej sprawy i zrobić wszystko by ukarać winnych... bo winny jest albo Brzęczek w związku z korupcją, albo Szczęsny za bezpodstawne pomówienia. Jeśli nie będzie winnych tego zamieszania to oznaczać to będzie tylko jedno - winny jest Brzęczek i syf zamieciono pod dywan... Prawdopodobnie tak się właśnie stanie. Rudy z wąsem jest mistrzem zacierania prawdy i manipulacji opinią publiczną. Poza tym, nie pozwoli skrzywdzić swojego koleżki
Przedwczoraj | 11:15
+14
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tak, jasne. Nikt nic nie wie. Przypadkiem się cała reszta dowiedziała.
Przedwczoraj | 11:05
(Edytowany)
Mecz z Austrią - I połowa słaba, ale rozumiem zaczynamy, pierwszy mecz wyjazdówka z teoretycznie najgroźniejszym rywalem (gratki dla PZPN za taki kalendarz...) w drugiej lepiej, wygraliśmy widać było, że gracze zmotywowanie, nie odstawiają nogi. Do przyjęcia. Ale drugi mecz u siebie z teoretyczne najsłabszym rywalem powinniśmy ustawić pod siebie, zagrać swoje (no bo gdzie i i z kim jak nie domówkę z Łotwą). A tymczasem cała gra wyglądał na postawienie na inwencję i wolę walki (sic!) graczy. Tacy Lewy, Grosik, Piątek ganiali jakby im płacili za to miliony, a oprócz tego głównym pomysłem było bicie dośrodkowań na dwóch 190 cm obrońców Łotyszy. Widziałem dobrze walczących chłopaków i zero myśli trenerskiej.
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mecz z Austrią - I połowa słaba, ale rozumiem zaczynamy, pierwszy mecz wyjazdówka z teoretycznie najgroźniejszym rywalem (gratki dla PZPN za taki kalendarz...) w drugiej lepiej, wygraliśmy i widać było, że gracze zmotywowani, nie odstawiają nogi. Do przyjęcia. Ale drugi mecz u siebie z teoretyczne najsłabszym rywalem powinniśmy ustawić pod siebie, zagrać swoje (no bo gdzie i i z kim jak nie domówkę z Łotwą). A tymczasem cała gra wyglądał na postawienie na inwencję i wolę walki (sic!) graczy. Tacy Lewy, Grosik, Piątek ganiali jakby im płacili za to miliony, a oprócz tego głównym pomysłem było bicie dośrodkowań na dwóch 190 cm obrońców Łotyszy. Widziałem dobrze walczących chłopaków i zero myśli trenerskiej.
Przedwczoraj | 11:03
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Reca zmajstrowal dziecko corce prezesa wisly, a z tego co gra we wloszech nie utrzyma rodziny...co to nie rozumiec??
Przedwczoraj | 11:28
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
On ma więcej za siedzenie na ławie niż tobie uda sie kiedykolwiek zarobić.
Przedwczoraj | 11:58
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Daj mu Boze niech ma nawet siedzac na lawce.typowa riposta takich lepkow na meczykach, ktorzy w przerwie miedzy lekcjami dorwali neta
Przedwczoraj | 13:05
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
to niech siedzi sobie na tej ławce i nie blokuje miejsca tym, którzy grają i chcą grać
Przedwczoraj | 10:54
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dla mnie Reca zagral poprawny mecz oczywiscie zrozumienie z Grosikiem slabe momentami zenujace ale w drugiej polowie bardzo ladnie lamal akcje do srodka przerzucal na prawa idealnie wrecz. Nawet dryblowal czasami a asysta swietna, w przerwie Brzeczek mu dodal chyba odwagi i brawo dla trenera za ryzyko. Mnie sie wydaje ze z lewej strony lepiej wystawic lewonoznego nawet nie ogranego niz prawonoznego regularnie grajacego w klubie. I w przypadku Recy sie to potwierdzilo. Uwazam ze zagral kluczowa pilke spod samej linii wiec tez jako boczny obronca odwaznie pobiegl do przodu i w drugiej polowie probowal tego czesto. Dla mnie po Lewym pilkkarz meczu
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Strzelcy {{title}} - Eliminacje Euro 2020

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
4 (0)
2
4 (0)
3
3 (0)
4
3 (0)
5
3 (1)
6
3 (1)
7
2 (0)
8
2 (0)
9
2 (0)
10
2 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.