Arsenal FC znów zgubił punkty. Zremisował z Crystal Palace, choć prowadził 2:0 [WIDEO]

arsenal.com
Arsenal FC zremisował z Crystal Palace 2:2 (2:1) w meczu 10. kolejki Premier League. "Kanonierzy" roztrwonili prowadzenie 2:0.
Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla ekipy gospodarzy. Przed upływem 10. minuty prowadzili już 2:0 po golach Sokratisa i Davida Luiza.
Gdy wydawało się, że Arsenal w pełni przejmie kontrolę nad meczem, miał miejsce rzut karny dla gości. Jedenastkę na gola zamienił Luka Milivojevic.
Do przerwy nie padły już kolejne gole. Po powrocie na boisko inicjatywę przejęli goście, którzy groźnie zaatakowali.
W 52. minucie Jordan Ayew zdobył bramkę wyrównującą. Gospodarze próbowali odpowiedzieć na to trafienie. Do bramki gości znów wbił piłkę Sokratis, ale sędzia nie uznał bramki.
Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.