Arsenal rozbity przez Manchester City. Gniewna reakcja Mesuta Oezila [WIDEO]

Arsenal rozbity przez Manchester City. Gniewna reakcja Mesuta Oezila  [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Manchester City rozbił na wyjeździe Arsenal 3:0 w hicie 17. kolejki angielskiej Premier League.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
"The Citizens" rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. Gabriel Jesus zagrał do wbiegającego Kevina De Bruyne, a ten przymierzył pod poprzeczkę, nie dając szans Leno na skuteczną interwencję.
W 16. minucie było już 0:2. Wówczas De Bruyne popędził lewą stroną i zagrał w pole karne, tam niepilnowany Sterling ze spokojem dopełnił formalności.
Przed przerwą przyjezdni dołożyli jeszcze jedno trafienie. Składną akcję City wykończył Kevin De Bruyne, który uderzył sprzed pola karnego i umieścił piłkę tuż przy słupku.
W drugiej połowie Manchester City mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale Leno wygrał pojedynek sam na sam z Gabrielem Jesusem.
W 59. minucie boisku opuścił Mesut Oezil. Pomocnik Arsenalu spacerkiem zszedł z murawy, a po chwili okazał swoją frustrację, kopiąc własne rękawiczki.
"Kanonierzy" doznali w ten sposób piątej porażki w tym sezonie i pozostali na dziewiątej lokacie w tabeli. Podopieczni Josepa Guardioli natomiast odnieśli jedenaste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i umocnili się na trzecim miejscu w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz15 Dec 2019 · 19:21