Arsenal z drugim zwycięstwem w nowym sezonie. Łukasz Fabiański puścił dwa gole [WIDEO]

arsenal.com
Autor: Marcin Karbowski 19 wrz 2020 | 22:52
Arsenal wyrwał zwycięstwo w derbach Londynu. "Kanonierzy" pokonali u siebie West Ham 2:1.
Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie. Aubameyang wpadł w pole karne, dośrodkował przed bramkę, a Lacazette mocnym uderzeniem głową wbił piłkę do siatki. Fabiański nie miał szans.
West Ham wyrównał tuż przed przerwą. Gola dla gości strzelił Antonio.
Arsenal zapewnił sobie zwycięstwo w 86. minucie. Autorem decydującego trafienia był Nketiah. I w tym przypadku Fabiański był bez szans. "Kanonierzy" rozklepali obronę West Hamu, a Nketiah zapakował piłkę do pustej bramki.
Arsenal po dwóch kolejkach ma na koncie komplet punktów. West Ham przegrał oba mecze w tym sezonie.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 12

20 wrz 2020 | 05:10
Dzisiejszy mecz przekonał chyba wszystkich w klubie że wydanie 50mln na Parteya jest koniecznie wręcz obowiązkowe. Xhaka w pierwszej połowie 5 strat spowodowanych niechlujnym podaniem... Kolasinac im szybciej odejdzie tym lepiej dla klubu.
0
Póki Arsenal nie zacznie dominować w środku pola póty będzie się męczył niemiłosiernie tak jak dziś ale jak zawsze najważniejsze są 3 punkty.
20 wrz 2020 | 02:22
0
Dzisiaj Saka jest dla mnie cichym bohaterem. Dwa piekne podania prostopadle do asystujacych Auby i Cebuli.
19 wrz 2020 | 23:23
0
1. Może i w nienajlepszym stylu 2. Liczą się 3 punkty 3. Arsenal ładnie klepał i widać progres 4. Za takiego Emerego to pewnie by 3 punkty nie wpadły 5. Gdzie jest Tierney? 6. Kola jedź już do tych Niemiec 7. Podsumowując nie pamietam 6 punktów na start sezonu od DAWNA.
19 wrz 2020 | 23:16
0
Lepiej wygrać w taki sposób niż przegrać w takim stylu jak manchester United.
Liczą się 3 punkty.
19 wrz 2020 | 23:09
0
brawo krolowie londyna nie zawodza
19 wrz 2020 | 23:02
0
Brawo ,może w nie najlepszym stylu ale 3 pkt są, teraz czekają Arsenal mecze z Liverpoolem,Sheffield,MC,Leicester i MU, po nich będzie wiadomo o co Arsenal będzie się w tym sezonie bił.
19 wrz 2020 | 22:59
0
Jak Arsenal nie kupi klasowego środkowego pomocnika to ciężko widzę te nasze top 4 bo wygrana tak na farcie.
19 wrz 2020 | 22:58
0
Szczerze mówiąc to te zwycięstwo lekko na farcie
19 wrz 2020 | 23:01
0
Szczęście sprzyja lepszym, a WHU wyląduje w Championship.
0
West Ham dziś był trochę lepszy, ale cieszą 3 punkty! COYG!
20 wrz 2020 | 11:28
0
W którym miejscu fart?
Ani karny z kapelusza, ani samobój, ani podanie do napastnika. Wywalczone bramki (może w nie najlepszym stylu), ale dające 3 pkt.
20 wrz 2020 | 13:49