Arsenal z drugim zwycięstwem w nowym sezonie. Łukasz Fabiański puścił dwa gole [WIDEO]

arsenal.com
Arsenal wyrwał zwycięstwo w derbach Londynu. "Kanonierzy" pokonali u siebie West Ham 2:1.
Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie. Aubameyang wpadł w pole karne, dośrodkował przed bramkę, a Lacazette mocnym uderzeniem głową wbił piłkę do siatki. Fabiański nie miał szans.
West Ham wyrównał tuż przed przerwą. Gola dla gości strzelił Antonio.
Arsenal zapewnił sobie zwycięstwo w 86. minucie. Autorem decydującego trafienia był Nketiah. I w tym przypadku Fabiański był bez szans. "Kanonierzy" rozklepali obronę West Hamu, a Nketiah zapakował piłkę do pustej bramki.
Arsenal po dwóch kolejkach ma na koncie komplet punktów. West Ham przegrał oba mecze w tym sezonie.
Marcin Karbowski19 Sep 2020 · 22:52