Koniec pięknego snu Slavii Praga. Arsenal rozgromił Czechów na ich boisku [WIDEO]

Matt Wilkinson / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 15 kwi 2021 | 21:33
Piłkarze Arsenalu ostro rozpoczęli rewanżowy mecz ze Slavią Praga w ćwierćfinale Ligi Europy. Nie minęło jeszcze pół godziny gry, a "Kanonierzy" prowadzili już 3:0! Ostatecznie wygrali 4:0 i awansowali do kolejnej rundy.
Po pierwszym spotkaniu w nieco lepszej sytuacji była Slavia, która w Londynie wyszarpała remis 1:1. Oznaczało to, że w rewanżu awans do półfinału da jej bezbramkowy remis.
Arsenal mecz w Pradze rozpoczął jednak z animuszem. Pierwszy raz piłkę do bramki Slavii zapakował już w 14. minucie. Trafienie Smitha-Rowe'a nie zostało jednak uznane, bo sędziowie po długiej analizie dopatrzyli się minimalnego spalonego.
Nie ostudziło to jednak zapędów "Kanonierów", którzy niemal natychmiast po wznowieniu gry strzelili prawidłowego gola. W 18. minucie do bramki z ostrego kąta trafił Pepe.
Trzy minuty później Arsenal prowadził już 2:0. Rzut karny na gola lekkim, ale pewnym strzałem zamienił Lacazette.
Po kolejnych trzech minutach do bramki Slavii trafił Saka. Kolar nawet nie zareagował - piłkę po jego płaskim strzale odprowadził do siatki wzrokiem.
Slavia w drugiej połowie próbowała atakować, strzelić choćby honorowego gola, ale jej wysiłki nie przynosiły żadnych efektów. Jeszcze raz trafili za to goście. W 77. minucie swoją drugą bramkę zdobył Lacazette. Francuz tym samym ustalił wynik meczu.
15 kwi 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

14'
anulowano
21'
24'
Bukayo Saka
82'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 32

15 kwi 2021 | 21:58
0
Arsenal może grać padake w lidze ale jednak na puchary potrafią się spiąć i to nie pierwszy raz. Powinni wygrać te rozgrywki.
15 kwi 2021 | 21:38
0
Eh możliwy finał United - Arsenal w Gdańsku i bez kibiców :(
15 kwi 2021 | 21:45
0
o ile wiem to chyba 30/40% stadionu misi byc otwarte na final bo uefa tak powiedziala ale nie wiem do konca
16 kwi 2021 | 00:22
0
kurwa sam sie bie wykluczasz "O ile wiem.... ale nie wiem" ja pierdole xd
16 kwi 2021 | 01:24
0
Sklej wary bananie i nie czepiaj się lamusie. Sam nie umiesz pisać więc łaskawie wypierdalaj.
16 kwi 2021 | 10:24
0
chodzi mi o to ze cos o tym slyszalem ale nie wiem czy to do konca prawda
16 kwi 2021 | 10:26
0
ps. dlatego napisalem zamiaast ,,wiem" to ,,o ile wiem" i zamiast ,,nie wkem" to ,,nie wiem do konca"
16 kwi 2021 | 17:07
Ja cos tam slyszalem, ze twoja matka za godzinke 50zl bierze no ale nie wiem ale o ile wiem to tyle jest :) :) Smieszne sa twoje wypowiedzi
0

@lemur Ty nie powinienes teraz byc na budowie i mieszac cement ???
16 kwi 2021 | 18:07
Czekolada masz niezle na bani widze ale no trudno w realu zona sie puszcza i leje cie po mordzie na osiedlu maja cie za cwela wlasne dzieci pluja ci do dupy to musisz sie troche powyrzywac w internecie i w przeciwienstwie do ciebie nie wyzywam ci matki ktora z reszta pewnie usunela cie jak byles w brzuchu i wyjebali cie do smietnika na plody i dorastales jak tarzan wsrod miejskich zuli i patologi ale dobra zabawa sie skonczyla oddaj telefon koledze i spierdalaj puszki zbierac ziomek. BEZ ODBIOU (o ile wiesz co to znaczy)
0
Czekolada masz niezle na bani widze ale no trudno w realu zona sie puszcza i leje cie po mordzie na osiedlu maja cie za cwela wlasne dzieci pluja ci do dupy to musisz sie troche powyrzywac w internecie i w przeciwienstwie do ciebie nie wyzywam ci matki ktora z reszta pewnie usunela cie jak byles w brzuchu i wyj*bali cie do smietnika na plody i dorastales jak tarzan wsrod miejskich zuli i patologi ale dobra zabawa sie skonczyla oddaj telefon koledze i spier*alaj puszki zbierac ziomek. BEZ ODBIOU (o ile wiesz co to znaczy)
15 kwi 2021 | 21:44
0
Nie umniejszając czechom, to ten mecz wygląda trochę jak przedłużenie sesji treningowej Arsenalu
15 kwi 2021 | 21:52
0
Ogólnie gdyby kolejny "Big premier leauge klub" odpadł z czeską drużyną to byłaby jednak kompromitacja dla angielskiej piłki :)
15 kwi 2021 | 22:54
0
Prawie wszyscy zagrali w Arsenalu na plus. Laca, Saka, Chambers czy Pepe zagrali świetnie.
Ceballos to poziom dolnej części tabeli w La Liga.

Everton, słuchaj jest taki Nketiah. Promocja, 30 mln.
0
patrzac jak Arteta radzi sobie z MUN to obstawiam 2 - 1 dla Arsenalu a w LM obstawiam 3 - 2 dla City
15 kwi 2021 | 22:03
0
kiedyś musi być przełamanie :) A w meczu Chelsea CFC stawiam na Smerfy.
16 kwi 2021 | 11:36
0
Finał PSG-Real
0
Niestety tak promowana na Polsacie czeska piłka nożna tym razem przegrywa sromotnie. Sensacji nie będzie.
15 kwi 2021 | 22:17
0
Wasz czeski Murinio jednak nie daje rady?
0
Skończył się w momencie kiedy Slavia musiała by strzelić 4 gole bez straty żadnego xD
16 kwi 2021 | 07:32
Wielka szkoda, ale ćwierćfinał po wyeliminowaniu Rangers i Tottenhamu to wielki sukces w historii czeskiej piłki klubowej. Ile by człowiek dał żeby jakiś polski klub co roku chociażby wychodził z grupy LE...