AS Monaco wygrało piąty mecz w sezonie. Grał Kamil Glik

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 9 lis 2019 | 21:58
AS Monaco pokonało u siebie Dijon FCO 1:0 (1:0) w sobotnim meczu 13. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Louis II całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Glik. Trzy punkty gospodarzom zapewnił trzy minuty przed przerwą mocnym uderzeniem z linii pola karnego Rosjanin Aleksandr Gołowin.
Zespół z Księstwa dzięki piątej wygranej w sezonie awansował na ósme miejsce w tabeli. Drużyna z Burgundii doznała natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i spadła na przedostatnią lokatę w klasyfikacji.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka