AS Roma najadła się wstydu. Trzecia czerwona kartka Mourinho w sezonie [WIDEO]

screen Eleven
Kompromitacja AS Romy! Drużyna Jose Mourinho przegrała na wyjeździe z Cremonese 1:2. Dla tej drużyny było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Serie A.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 17. minucie. Zrobili to w bardzo efektowny sposób. Pięknym uderzeniem z powierza popisał się Frank Tsadjout.
Roma miała przewagę, ale niewiele z niej wynikało. Przed przerwą goście nie oddali ani jednego celnego strzału.
Druga połowa rozpoczęła się od mocnego akcentu. Krótko po wznowieniu gry z ławki rezerwowych za dyskusje został usunięty Jose Mourinho. Dla Portugalczyka to już trzecia czerwona kartka w tym sezonie!
Mourinho siedząc na trybunach zarządził pięć zmian. Efekt przyniosły szybko, ale... na krótko. W 71. minucie wyrównującego gola strzelił Leonardo Spinazzola. Goście wrócą jednak do Rzymu bez punktu. W 82. minucie zwycięskiego gola dla Cremonese z rzutu karnego strzelił Daniel Ciofani.
Mecz w podstawowym składzie Romy rozpoczął Nicola Zalewski. Reprezentant Polski przebywał na boisku do 63. minuty.
Marcin Karbowski28 Feb 2023 · 20:37