AS Roma nowym liderem Serie A! Zjawiskowy gol w doliczonym czasie gry [WIDEO]

AS Roma miała ogromne problemy w starciu z Sassuolo. Ostatecznie "Giallorossim" udało się wygrać 2:1.
Goście bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. W 23. minucie do sytuacji w polu karnym doszedł Filip Djuricić. Serb nie zdołał jednak pokonać Ruiego Patricio. Pięć minut później Domenico Berardi trafił do siatki, ale sędziowie odgwizdali pozycję spaloną.
W końcu do głosu doszli gospodarze z Rzymu. W 37. minucie Bryan Cristante wykorzystał podanie Lorenzo Pellegriniego i otworzył wynik meczu.
Po przerwie Sassuolo doprowadziło do remisu. Djuricić sfinalizował akcję zainicjowaną przez Berardiego.
Podopieczni Alessio Dionisiego chcieli pójść za ciosem. Wyrózniającą się postacią Sassuolo był Jeremie Boga, który często wdawał się w dryblingi, z łatwością mijał piłkarzy "Giallorossich". Problemem Iworyjczyka była jednak skuteczność.
Sassuolo naciskało, ale to Roma wyrwała trzy punkty w doliczonym czasie gry. Pięknym strzałem popisał się Stephan El Shaarawy. Skrzydłowy zapewnił rzymianom cenną wygraną.
Zwycięstwo pozwoliło Romie wskoczyć na fotel lidera Serie A. Ekipa Mourinho zgromadziła tyle samo punktów, co Milan i Napoli, ale może się pochwalić lepszym bilansem bramkowym.
Adam Kłos12 Sep 2021 · 22:42