AS Roma uratowała remis z Interem Mediolan. Piękny gol Achrafa Hakimiego [WIDEO]

sbonsi / Shutterstock.com
AS Roma zremisowała u siebie z Interem Mediolan 2:2. Ozdobą hitu Serie A był piękny gol Achrafa Hakimiego.
Pierwsi do bramki trafili gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 17. minucie. Mchitarjan odegrał piłkę do Pellegriniego, a ten od razu uderzył płasko z dwudziestu metrów. Handanović tylko patrzył, jak piłka wpada do siatki.
Z czasem swoją przewagę zaczął zaznaczać Inter, który nie mógł jednak znaleźć sposobu na pokonanie świetnie broniącego Pau Lopeza. Gościom udało się to dopiero w 56. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do bramki skierował Skriniar.
Drugi cios goście zadali już siedem minut później, gdy pięknym uderzeniem lewą nogą popisał się Hakimi. Marokańczyk trafił idealnie - piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki.
Roma zdołała ostatecznie wyszarpać remis. W 86. minucie gola na wagę jednego punktu strzelił Mancini.
Z remisu najbardziej zadowolony jest Milan, który powiększył przewagę nad Interem do trzech punktów. Trzecia Roma do lidera traci sześć oczek.
Marcin Karbowski10 Jan 2021 · 14:27