Asysta Fernandeza, debiutancki gol Felixa! Zabawa nowych gwiazd Chelsea [WIDEO]

Chelsea mierzy się z West Hamem w 23. kolejce Premier League. Pierwszy gol w tym meczu był dziełem nowych gwiazd "The Blues".
Zimowe okienko było niezwykle pracowite dla działaczy Stamford Bridge. Klub wydał na wzmocnienia prawie 300 mln euro.
Najdroższym zakupem był Enzo Fernandez z Benfiki. Świeżo upieczony mistrz świata kosztował londyńczyków aż 121 mln euro.
Do drużyny Grahama Pottera dołączył również Joao Felix. Napastnik Atletico Madryt przeniósł się do Anglii na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
Dziś Fernandez i Felix po raz pierwszy brali udział przy zdobyciu bramki przez Chelsea. W 16. minucie starcia z West Hamem Argentyńczyk posłał idealne podanie do napastnika, który wykończył akcję pewnym strzałem. Łukasz Fabiański nie miał nic do powiedzenia.
Niedługo po tym trafieniu Mychajło Mudryk mógł zanotować ładną asystę przy trafieniu Kaia Havertza. Niemiec skierował piłkę do siatki, jednak jego gol nie został uznany z powodu spalonego.
W 28. minucie West Ham doprowadził do remisu za sprawą bramki Emersona. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.
Adam Kłos11 Feb 2023 · 13:57