Asysta Mateusza Klicha, dublet Luisa Suareza! Niesamowity mecz w MLS [WIDEO]

Inter Miami wygrał 3:1 z DC United. W spotkaniu MLS błysnął Mateusz Klich.
Reprezentant Polski od wielu miesięcy jest filarem DC United. Środkowy pomocnik regularnie rozpoczyna mecze w pierwszym składzie.
Klich błysnął już na początku starcia z Interem. W 14. minucie posłał podanie do Jareda Strouda, który popisał się idealnym uderzeniem w górny róg.
Po dziesięciu minutach nastąpiła odpowiedź ekipy z Miami. Federico Redondo zanotował asystę przy trafieniu Leonardo Campany.
W drugiej połowie na murawie zameldował się Luis Suarez. Doświadczony napastnik został bohaterem swojej drużyny.
W 72. minucie Suarez wykończył kontrę Interu. Urugwajczyk bez trudu wykorzystał podanie Campany z prawego skrzydła.
Luis Suarez po golu w meczu Inter Miami - DC United
W 85. minucie Suarez skompletował dublet. Weteran oddał kąśliwy strzał lewą nogą, z którym nie poradził sobie Alex Bono.
Gol Luisa Suareza w meczu Inter Miami - DC United
Inter finalnie wygrał 3:1 i zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. DC United jest na siódmej lokacie.
Mateusz Klich w tym sezonie MLS zanotował jedną bramkę i jedną asystę w czterech meczach. Z kolei Luis Suarez ma już na koncie cztery gole i trzy kluczowe podanie w pięciu występach.
Adam Kłos16 Mar · 22:18