Napoli prowadziło 2:0, ale nie wygrało! Dwie asysty Piotra Zielińskiego! [WIDEO]

Niesamowity mecz Sassuolo z Napoli! Goście prowadzili już 2:0, ale spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Dwie asysty zaliczył Piotr Zieliński.
Lider Serie A miał przewagę, ale długo nie potrafił jej wykorzystać. Na gola czekał do drugiej połowy.
W 51. minucie świetnie pod polem karnym Sassuolo zachował się Dries Mertens, który odebrał piłkę jednemu z rywali. Od razu zagrał ją do Zielińskiego. Polak wbiegł w pole karne i wycofał do Ruiza. Ten z linii szesnastki trafił do bramki.
Napoli podwyższyło prowadzenie w 60. minucie. Na listę strzelców wpisał się wtedy Mertens. Drugą asystę w meczu zaliczył Zieliński, który miękko wrzucił piłkę w pole karne.
Dla reprezentanta Polski to czwarta asysta w tym sezonie Serie A. Ma na koncie też cztery bramki.
Sassuolo odgryzło się w 72. minucie kontaktowego gola strzelił Scamacca. Napastnik gospodarzy świetnie przyjął piłkę i kropnął pod poprzeczkę.
Końcówka była dramatyczna. Gospodarze walczyli do końca i dopięli swego. W 89. minucie do wyrównania doprowadził Ferrari.
Marcin Karbowski01 Dec 2021 · 22:07