Napoli prowadziło 2:0, ale nie wygrało! Dwie asysty Piotra Zielińskiego! [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 1 gru 2021 | 22:07
Niesamowity mecz Sassuolo z Napoli! Goście prowadzili już 2:0, ale spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Dwie asysty zaliczył Piotr Zieliński.
Lider Serie A miał przewagę, ale długo nie potrafił jej wykorzystać. Na gola czekał do drugiej połowy.
W 51. minucie świetnie pod polem karnym Sassuolo zachował się Dries Mertens, który odebrał piłkę jednemu z rywali. Od razu zagrał ją do Zielińskiego. Polak wbiegł w pole karne i wycofał do Ruiza. Ten z linii szesnastki trafił do bramki.
Napoli podwyższyło prowadzenie w 60. minucie. Na listę strzelców wpisał się wtedy Mertens. Drugą asystę w meczu zaliczył Zieliński, który miękko wrzucił piłkę w pole karne.
Dla reprezentanta Polski to czwarta asysta w tym sezonie Serie A. Ma na koncie też cztery bramki.
Sassuolo odgryzło się w 72. minucie kontaktowego gola strzelił Scamacca. Napastnik gospodarzy świetnie przyjął piłkę i kropnął pod poprzeczkę.
Końcówka była dramatyczna. Gospodarze walczyli do końca i dopięli swego. W 89. minucie do wyrównania doprowadził Ferrari.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 17

1 gru 2021 22:11
0
Zielu wraca na swoj poziom z poprzedniego sezonu. Brawo.
1 gru 2021 22:33
0
Tak to jest.
Chłopak gra jak z nut drugi sezon.
Wszyscy we Włoszech go wychwalają, a u nas?
Wiecznie krytyka ze strony "mejwenow".
Prawda jest taka, że on w reprezentacji po prostu nie ma z kim grać.
W polu jest lewy, zielu i długo... długo nic.
1 gru 2021 22:09
0
A Marsylia wyszła z Payetem w napadzie, wot eta wartość Milika
1 gru 2021 22:19
0
Kolejny Świetny mecz Piotra Zielińskiego.
1 gru 2021 22:41
0
Tak wiemy. Piszesz to samo pod buzzami itd. Kreatywność poziom mistrz. Jedno zdanie wkleja w kilku miejscach.
1 gru 2021 22:37
0
Napoli, napoli kupon ..... no i wszyscy wiedzą jak to leciało. Co za frajerzy, tak się przegrywa mistrza. Przynajmniej Zielu super forma.
2 gru 2021 09:11
0
akurat Sassuolo to druzyna ktora czesto kradnie punkty gornej tabeli.
0
Bardziej mnie cieszą te asysty niż bramki. Strzelić celnie z 20 metrów to każdy potrafi, a te jego gole nie są jakieś wyjątkowo piękne, za to te asysty.... błyskawiczne decyzje, precyzja, technika, nawet nie musi głowy podnosić, pod tym względem to jest klasa światowa
1 gru 2021 22:36
0
A Ferrari przyjechało i dwa punkty zaje...
1 gru 2021 22:48
0
Nie z takimi wynikami. Inter im zgarnie tego mistrza.
1 gru 2021 22:22
0
Krol asyst.
2 gru 2021 08:56
0
Napoli i tak nie zdobędzie mistrzostwa. Nawet jakby prowadzili do ostatniej kolejki i grali u siebie to ten zespół jest w stanie frajersko przegrać decydujący mecz, ja wam to mówię.
0
jeszcze tylko czekac na gola w końcówce farciarzy z P$G i do spania
1 gru 2021 23:04
0
Haha kurwa Ferrari strzelił nie dość ,że dobra marka na drogach to jeszcze na boisku kurwa xD
1 gru 2021 23:05
0
Już drugi mecz z rzędu jak Napoli wygrywa 2-0 i remisuje, a Zielu w tych meczach strzela i asystuje :D Czyli dobrze dla Ziela, źle dla Napoli jakies fatum może :P