Asysta Piotra Zielińskiego w Lidze Europy. "Na szybkości wjechał w pole karne" [WIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Dziś Napoli mierzyło się dziś z HNK Rijeka w meczu Ligi Europy. Asystę w tym spotkaniu zanotował Piotr Zieliński.
Neapol opłakuje Diego Maradonę. Były piłkarz zmarł wczoraj na zawał serca. Kibice Napoli oddali imponujący hołd swojemu idolowi.
Dla Maradony grają też piłkarze Napoli. Przed pierwszym gwizdkiem założyli specjalne koszulki z numerem "10" i nazwiskiem argentyńskiej legendy.
Podopieczni Gennaro Gattuso spotkanie z HNK Rijeka zaczęli dość niemrawo. Na prowadzenie wyszli dopiero w 41. minucie.
Wówczas znakomitą akcję przeprowadził Piotr Zieliński. Polak ograł rywala, wpadł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki. Tam czekał Politano. 27-latek nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Gol ostatecznie został zapisany jako samobójcze trafienie Anastasio, który próbował ratować sytuację.
Zieliński w tym sezonie zagrał łącznie w 6 spotkaniach Napoli. Jego bilans to 1 gol i 2 asysty.
Gospodarze ostatecznie wygrali 2:0. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Lozano.
Daniel Makarewicz26 Nov 2020 · 21:53