Asysta Sebastiana Szymańskiego w derbach Moskwy. Ostre starcie na boisku i niesamowity powrót [WIDEO]

Sebastian Szymański znów błysnął na rosyjskich boiskach. Tym razem Polak dał o sobie znać w derbach Moskwy.
Szymański należy do czołowych zawodników ligi rosyjskiej. Polak ma pewny plac w zespole Dynama Moskwa.
Dziś kolejny raz pokazał, że w pełni zasługuje na zaufanie trenera. W derbowym pojedynku ze Spartakiem znalazł się w wyjściowej jedenastce.
Pomocnik w 19. minucie zanotował asystę. Z rzutu rożnego precyzyjnie dograł w pole karne, a tam Ordets skorzystał z podania i trafił do siatki.
Na boisku kipiało od emocji. W pewnym momencie doszło do otwartej konfrontacji. Piłkarze obu ekip tuż przed przerwą wdali się w ostrą przepychankę. Arbiter pokazał cztery żółte kartki dla krewkich zawodników.
W drugiej połowie Dynamo podwyższyło prowadzenie. W 60. minucie do siatki trafił Tyukavin po podaniu Fomina.
Spartak przegrywał 0:2, ale zdołał podnieść się z kolan. W 87. minucie kontaktowego gola zdobył Dżykija, a w doliczonym czasie gry wyrównał Gigot. W efekcie drużyny podzieliły się punktami.
Daniel Makarewicz16 Oct 2021 · 20:01