Atalanta Bergamo wygrała, ale straciła ważnego zawodnika. Płakał, gdy schodził z boiska [WIDEO]

Atalanta Bergamo pokonała Young Boys Berno 1:0 w meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów. To jej pierwsze zwycięstwo w tej edycji elitarnych rozgrywek.
Mecz zaczął się źle dla Atalanty. Już w 11. minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Robin Gosens. Wydaje się, że reprezentant Niemiec doznał poważnego urazu. Z boiska schodził wyraźnie cierpiąc.
Atalanta znacznie dłużej była przy piłce, ale jej ataki nie przynosiły rezultatu aż do 68. minuty. Gapiostwo obrońcy wykorzystał Duvan Zapata, który przedarł się prawą stroną i wyłożył piłkę do Matteo Pessiny. Ten z bliska wpakował ją do siatki.
Pessina przeszedł do historii Atalanty. Stał się pierwszym Włochem, który strzelił dla niej gola w Lidze Mistrzów. Poprzednie 30 strzelili zawodnicy z innych państw.
Goście ze Szwajcarii nie byli w stanie odrobić strat. Dzięki zwycięstwu Atalanta ma na koncie cztery punkty. Young Boys Berno - trzy.