Atalanta straciła zwycięstwo w ostatniej minucie. Dramatyczny mecz w Bergamo [WIDEO]

LiveMedia / Press Focus
Dramatyczny mecz Atalanty Bergamo z Udinese Calcio. Goście dopiero w doliczonym czasie zdobyli bramkę na 1:1.
Na początku drugiej połowy prowadzenie objęli gospodarze. Gola strzelił Rusłan Malinowski. Ukrainiec w swoim stylu przymierzył z dystansu.
Malinowski słynnie ze strzałów zza pola karnego. Od debiutu w Serie A trafił do siatki w taki sposób już jedenaście razy. W tym czasie lepszy pod tym względem był jedynie Leo Messi.
Gdy wydawało się, że Atalanta sięgnie po trzy punkty, cios zadało Udinese. W czwartej minucie doliczonego czasu do remisu doprowadził Beto.
Marcin Karbowski24 Oct 2021 · 14:28