Atletico Madryt liderem La Liga. Dwie asysty Kierana Trippiera [WIDEO]

Perez Meca / PressFocus
Autor: Wojciech_Falenta 5 gru 2020 | 20:28
Atletico Madryt zwyciężyło na własnym stadionie Real Valladolid 2:0 w meczu 12. kolejki La Liga. Oba gole padły w drugiej połowie spotkania.
W 56. minucie gry dogranie wzdłuż bramki Kierana Trippiera - i minięcie się z piłką na wślizgu przez Luisa Suareza - wykorzystał zamykający akcję na długim słupku Thomas Lemar. Dla Francuza była to pierwsza bramka w tym sezonie.
Kilkanaście minut później Trippier zanotował drugą w tym meczu asystę. Jego zgranie piłki głową zamienił na gola tym razem Marcos Llorente.
Podopieczni Diego Simeone, którzy pozostają niepokonani w tym sezonie La Liga, awansowali przynajmniej do jutra na pozycję lidera tabeli hiszpańskiej ekstraklasy, z dwupunktową przewagą nad Realem Sociedad. Ekipa z Kraju Basków zagra w niedzielny wieczór na wyjeździe z lokalnym rywalem - Deportivo Alaves. Warto jednak pamiętać, że Atletico ma jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania.
Real Valladolid zajmuje przedostatnią lokatę w ligowej klasyfikacji.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 19

5 gru 2020 | 20:33
0
Dzisiaj ograny real valdoid za tydzień real Madryt
5 gru 2020 | 22:31
0
a ostatnio rezerwy Bayernu, a nie czekaj. :)
5 gru 2020 | 23:06
0
Kibicowac szkopom.
6 gru 2020 | 09:23
0
OGRANICZONY CZŁOWIEK i do tego głupi. Lepiej kibicować Niemieckiej niż Hiszpańskiej gdzie nawet spotkań nie da się oglądać.
6 gru 2020 | 15:49
0
Jedz pod Auschwitz i wykrzykuj, ze kibicujesz niemcom debilu.
6 gru 2020 | 19:19
0
ok, to teraz wymień mi jednego zawodnika Bayernu który w tym czasie kiedy działało Auschwitz, mordował Żydów i Polaków.
W sumie odpowiem za ciebie bo możesz mieć problem z zrozumieniem pytania, nie ma takiego piłkarza, a ci Niemcy którzy są teraz nie mają z tym nic wspólnego, możesz sobie żyć w swoim świecie i w swoich przekonaniach które narzuca ci PIS, ale szczerze wolałbym być Niemcem niż polaczkiem.
Witam!
Kapitalny mecz w wykonaniu Atléti! Trippier mimo bez zmiennika na prawym skrzydle to formę za to ma wyrobioną i siłę ciała na maxa. Lemar pięknie nam pokazuje również że przełamał się i chce grać, no i Suarez po dwóch tygodniach przerwy aż palił się do gry. Cholo bardzo dobrze że nie wpuścił Felixa bo musi dysponować siłą na kolejne spotkania a droga jeszcze długa. Teraz to najważniejsze... El Derbi Madrileño 11.12.2020!!!! Barca pokonana, teraz czas na Real...
0
Brawo, Atletico bedzie mistrzem w tym sezonie wszystko na to wskazuje.
5 gru 2020 | 23:37
0
Liczę na to że Atleti udowodni to w przyszłym tygodniu gromiąc RB Salzburg w przyszłą środę...tyle że idą jak burza w LaLiga a w UCL brakuje im pary. Za mało gry do przodu, za mało dokładnych podań, dużo strat, druga połowa z Bayernem jakbym oglądał inny zespół. Cały czas cofanie się i laga do przodu. W LaLiga 2 bramki stracone, w fazie grupowej ligi mistrzów tyle stracili u siebie z Salzburgiem. Mam nadzieję że to się zmieni i ten zespół zacznie grać na miarę swoich talentów.
6 gru 2020 | 11:22
II połowa meczu z Bayernem, to jedno z najbardziej niezrozumiałych wydarzeń w piłce. W I poł. Bayern miał trudności z wyjściem z własnej połowy. Nie wiem, czy oddali choć 1 strzał? A w II - Atletico stanęło. Jakby im prąd odcięło. Kompletnie nie do pojęcia.
0
Mam nadzieję, że ustabilizujemy formę, przejdziemy Salzburg i jeszcze będziemy się liczyć w LM.

0
"Najlepsza liga na świecie", Klub pierwszy w tabeli nie potrafi wygrać z rezerwami Bayernu w LM. OJJ coś się stacza ta najlepsza liga w dobie Varu.