Atletico Madryt oddala się od mistrzostwa! Porażka drużyny Simeone [WIDEO]

Atletico oddala się od mistrzostwa! Porażka drużyny Simeone [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 25 kwi 2021 | 22:52
Atletico znów straciło punkty w lidze. Podopieczni Diego Simeone przegrali 1:2 z Athletikiem.
Wynik spotkania otworzył Alex Berenguer. W 8. minucie Hiszpan głową wykończył kombinacyjną akcję Athletiku.
Atletico ruszyło do odrabiania strat, jednak problemy z wykończeniem mieli Yannick Carrasco i Angel Correa. W dodatku drużyna z Bilbao umiejętnie wyprowadzała kontrataki, co mogło doprowadzić do zmiany wyniku. W 33. minucie przed szansą stanął Asier Villalibre, ale jego uderzenie obronił Jan Oblak. Do przerwy Athletic prowadził 1:0.
W 58. minucie Oihan Sancet mógł trafić na 2:0. Całą akcję zainicjował Jon Morcillo, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, wyłożył ją do napastnika Athletiku, ale ten fatalnie przestrzelił.
W drugiej połowie Diego Simeone łapał się każdej możliwej deski ratunku. Trener "Atleti" posłał w bój Luisa Suareza, Joao Felixa i Thomasa Lemara, którzy zaczęli mecz na ławce rezerwowych.
Bramkę dla Atletico zdobył jednak środkowy obrońca. W 77. minucie Stefan Savić wykorzystał wrzutkę z rzutu rożnego i doprowadził do remisu. W podobny sposób Athletic zdobył bramkę na 2:1. W 86. minucie gola głową po rożnym strzelił Inigo Martinez.
Wynik meczu już nie uległ zmianie. "Rojiblancos" przegrali 1:2. Athletic zajmuje dziesiąte miejsce w lidze. Z kolei madrytczycy skomplikowali sobie sytuację w lidze. Atletico wciąż jest liderem La Liga, ale przewaga nad Realem Madryt i Barceloną wynosi zaledwie dwa punkty. W dodatku "Duma Katalonii" ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.
2 - 1
25 kwi 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

11'
M. Llorente
46'
(A. Capa)
65'
(A. Correa)
70'
Mikel Vesga Arruti
86'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 65

25 kwi 2021 | 22:54
0
11 punktów przewagi i mecz zaległy zostały oficjalnie roztrwonione 5 kolejek przed końcem. Tytuł frajerów roku przyznany, a Barcelonie gratulujemy mistrzostwa.
25 kwi 2021 | 23:23
0
Co by nie mówić, ich bezpośredni mecz w 35. będzie o wszystko, ale tym razem to Atleti pod presją.
26 kwi 2021 | 11:39
0
Barcelonie wystarczy remis z Atletico jak wygra resztę spotkań (Atletico też musi wygrać resztę spotkań).
26 kwi 2021 | 01:25
0
A może Sevilla ich pogodzi? Bo Real chyba bardziej skupiony na LM jest na ten moment
26 kwi 2021 | 13:20
0
Jeśli chodzi o ostatnie tyg Atletico to jest to dramat chodz nie ukrywam ze jestem z tego przebiegu spraw zadowolony jako kibic Barcy.
26 kwi 2021 | 14:10
0
Moga sobie podac reke z liverpolem. Mieli tak dogodną sytuację a teraz ani w LM nie będą również zapisuje ich do dzbanów roku
0
To jeszcze bęcki od Barcelony i tego frajerstwa z czoła Atletico nigdy nie zmaże.
Pięknie. Bilbao zagrało dla Barcelony
0
Pięknie. Bilbao zagrało dla Barcelony.
Barca coraz bliżej mistrzostwa, oby tak dalej!
25 kwi 2021 | 22:56
0
La liga parzy znów czyli kto niechce wygrać mistrza mecz Atletico Barca już o wszystkim zadecyduje.
25 kwi 2021 | 23:16
0
Czemu Suarez i Felix główna siła ofensywna nie zagrała od począku ? ten Siemone chyba jest agentem barki
25 kwi 2021 | 23:34
0
Oni po kontuzjach wrócili tam chyba jeden trening mieli przed meczem więc chciał ich oszczędzić nie byli w pełni sił.
25 kwi 2021 | 22:57
0
Atletico przegrywa..
Real remisuje..
BARCELONA WYGRYWA.

Cudowny weekend dla kibiców Dumy Katalonii.
0
Dobry mecz. Bilbao pokazało charakter. Wymarzona kolejka dla Barcy.
25 kwi 2021 | 23:03
0
Emocje będza do końca jeszcze Sevilla się podłączyła do walki o mistrza ale, ostatnie kolejki zapowiadają się ciekawie:
0
Ale będzie walka o majstra w La lidze i Ligue 1. Końcówka sezonu a w obu ligach po 3-4 kluby walczą o najwyższą stawkę. Po cichu liczę na Seville i Lille :)
25 kwi 2021 | 23:00
0
Cudowny weekend atetico gubi punkty,realik to samo a Barca niedługo będzie dzierżyć miejsce na które zasługuje!
25 kwi 2021 | 22:53
Tylko tyle napisze frajerzy.
0
25 kwi 2021 | 23:06
0
Brawo Athletic...
zadyszka totalna Madrytu tyle punktów przewagi i wszystko zepsuć.. nie zazdroszczę Simeone
25 kwi 2021 | 23:01
0
Mecz ułożył się dla Barcelony podobnie jak mecz Realu. Dali niezłe widowisko. Dużo akcji i walki. Nie był to nudny mecz.
0
Pamiętajcie dzieci :D La Liga ma 38 Kolejek a mecz trwa 90min +- :D nie ma co skreślać Barcelony bo myślę że to oni wygrają Mistrzostwo :D Pozdrawiam Piękny Weekend :D
25 kwi 2021 | 23:04
0
Athletic miało piękna serie remisów zakonczyli je waznym zwyciestem dla Barcelony :)
Mozna powiedziec ze bezposredni mecz powinien zalatwic sprawe
0
Frajerzy...
0
Ale będą emocje za 2 kolejki: Barca vs Atleti i Sevilla vs Real, ale by była heca, gdyby Sevilla zdobyła mistrza