Atletico Madryt przegrało w Bilbao, dwa gole w końcówce meczu

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Dwa gole zobaczyli kibice w trzecim sobotnim meczu 28. kolejki hiszpańskiej La Liga na Estadio San Mames. Athletic Bilbao wygrał u siebie z Atletico Madryt 2:0.
Bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Wynik w 73. minucie otworzył IniakI Williams. Na pięć minut przed końcem zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Kenan Kodro.
Po tym zwycięstwie drużyna z Kraju Basków zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 56 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Girona FC.
Natomiast zespół ze stolicy plasuje się na drugiej pozycji. Ma dwa punkty przewagi nad trzecim Realem Madryt i siedem "oczek" straty do liderującej FC Barcelony, która rozegrała jedno spotkanie mniej. Kolejnym rywalem podopiecznych Diego Simeone będzie na wyjeździe Deportivo Alaves.