Atletico Madryt wygrało, ale miało furę szczęścia. Rywale zmarnowali karnego w doliczonym czasie gry

Autor: Daniel Makarewicz 1 maj 2021 | 18:08
Wygrana Atletico Madryt w La Liga. Piłkarze "Rojiblancos" w wyjazdowym spotkaniu pokonali Elche 1:0 (1:0).
Walka o mistrzostwo Hiszpanii wkracza w kluczową fazę. Wszystko wskazuje na to, że o końcowy triumf do samego końca będą biły się cztery ekipy.
Obecnie ligowej tabeli przewodzi Atletico Madryt. Podopieczni Diego Simeone w kilka tygodni roztrwonili pokaźną przewagę nad najgroźniejszymi rywalami. Teraz zespoły Realu Madryt, FC Barcelony i Sevilli siedzą im na ogonie.
Dziś "Rojiblancos" uniknęli wpadki. W wyjazdowym meczu z Elche zgarnęli komplet punktów. Już w 16. minucie do siatki trafił Luis Suarez. Radość napastnika nie trwała jednak długo. Sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej i gol został z anulowany.
Gracze Atletico nie rezygnowali ze starań, by wyjść na prowadzenie. Dopięli swego w 23. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Llorente. Hiszpan dostał podanie od Carrasco i uderzył na bramkę. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki.
Jeszcze przed przerwą sędzia podyktował rzut karny. Ręką we własnej "szesnastce" zagrał Diego Gonzalez. Gracz Elche mógł jednak odetchnąć, bo po analizie VAR arbiter zmienił werdykt.
W drugiej połowie zawodnicy Diego Simeone igrali z ogniem. Sami nie mieli za wielu argumentów w ofensywie, a do tego dali rozwinąć skrzydła rywalom. W samej końcówce znakomitą okazję zmarnował Barragan.
W 89. minucie mogło dojść do niesamowitego zwrotu akcji. Sędzia wskazał na wapno po tym, jak Llorente zabawił się w siatkarza i zagrał ręką w polu karnym. Do piłki podszedł Fidel i... trafił w słupek!
Ostatecznie trzy punkty trafiły na konto Atletico. Obecnie "Rojiblancos" mają pięć "oczek" przewagi nad Realem Madryt i FC Barceloną. Te drużyny rozegrały jednak o jedno spotkanie mniej.
0 - 1
01 maj 2021 | 16:15 (zakończony)

Przebieg meczu

16'
(anulowano)
23'
M. Llorente
45'
1'
Rzut karny
(anulowano)
63'
anulowano
65'
(A. Correa)
69'
P. Milla
71'
(P. Milla)
90'
1'
90'
5'

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
na farcie jak sąsiedzi :) najpierw alaves im dało nie wykorzystując karnego w końcówce teraz elche :) oby ci dwaj spadli z ligi na zbity pysk :)
1 maj 2021 | 19:06
0
Mogę nie lubić materacków a jeszcze bardziej farsy, ale nie będę debilem liczącym na ich spadek :)
1 maj 2021 | 18:24
0
Fidel coś ty zrobił!
Simeone i jego paka powinni zrobic skladke i ofiarowac w prezencie Fidelowi, niezapomniana Syrenke made in Poland. Jeszcze tylko okolo 360 - 380 minut (zwycieskich) i jest Majster dla Diego.
0
1 maj 2021 | 19:36
0
Oby Atletico mialo furę szczęścia do końca sezonu
0
Wszystko ładnie tylko że nikt nie wspomniał że powinnien być powtórzony karny. Oblak był poza linią dwoma nogami. Jeśli ktoś nie wierzy to niech sobie sprawdzi powtórkę.
1 maj 2021 | 18:22
Co się porobiło z tym Atletico. Nie żeby mi to przeszkadzało jako kibicowi Barcy ? ale oni chyba nie wytrzymują ciśnienia gdy teraz idzie walka łeb w łeb o mistrza. Dla widowiska walki o mistrza to dobrze w sumie. Teraz czekać co wymyślą Real i Barca ?
0
Co się porobiło z tym Atletico. Nie żeby mi to przeszkadzało jako kibicowi Barcy ? ale oni chyba nie wytrzymują ciśnienia gdy teraz idzie walka łeb w łeb o mistrza. Jeszcze parę miesięcy temu jak mieli z 11 pkt przewagi to by to Elche rozjechali ze 4 - 0. Dla widowiska walki o mistrza to dobrze w sumie. Teraz czekać co wymyślą Real i Barca ?
1 maj 2021 | 18:20
0
Szkoda że na piąty metr sobie jeszcze oblak nie wyszedł
1 maj 2021 | 18:21
0
Fura szczęścia, ale do końca sezonu jeszcze trochę zostało. Barca ma wszystko w swoich rękach i wierzę, że to wykorzystają.
1 maj 2021 | 19:00
0
Karny powinien zostać powtórzony.
1 maj 2021 | 18:33
0
Szczęście czy nie, ważna wygrana dla Atletico. Piłkarze Barcy sami sobie winni, mieli lidera na tacy a grali z Granadą jakby się oszczędzali na finał LM. Tu trzeba cisnąć w każdym meczu ile się da, a nie truchtać jak na placu zabaw..
1 maj 2021 | 18:10
0
Szczęście sprzyja lepszym.
1 maj 2021 | 18:17
0
"Szczęście sprzyja odważnym" lub "śmiałym szczęście sprzyja" to są poprawne sentencję z łaciny. Tu bardziej pasuję "głupi ma zawsze szczęście".
0
Sam jesteś głupi i ten twój pseudo klubik zwany realem.
1 maj 2021 | 18:26
0
Nie nazywam się Florentino Pérez, więc to nie jest mój klub. Słabo trolujesz.
1 maj 2021 | 18:32
0
Ta zaraz jeszcze napisz że Nie Masz realu w lubianych drużynach XDD
0
"Persona non grata" - Zmień nik na SentencjuszŁacinusz.
1 maj 2021 | 19:28
0
Morda psie z Atletów, tego dziadowskiego klubiku.
0
Jaka piękna wymiana uprzejmości w majóweczke XDDD. No ale, tak to już jest jak hołota z kurewskim realu dostają się do komputera XDD
2 maj 2021 | 00:10
0
Dziadowski psie z dziadowskiego klubiku Atleti hihi.
2 maj 2021 | 00:21
0
No hołota XDD. Przeloguj się jeszcze na drugie konto będzie lepszy efekt ?
2 maj 2021 | 15:37
0
Ssij patolu
2 maj 2021 | 16:02
0
Słabo trolujesz A umiesz coś mądrego od czasu do czasu napisać?
1 maj 2021 | 18:28
0
Jednak nie zawsze rozum, chodź sprawia takie wrażenie "sentencjami z łaciny".
0
Prosiłbym, żebyś pisał do mnie głośno i wyraźnie bo nic nie zrozumiałem z tych wystukanych przez Ciebie słów.
1 maj 2021 | 18:37
0
47c5814fc59a4e4f20492057595241c5b94e494521200a0a205353414a204348554a41204357454c5521210a200a57595241c5b94e49453f3f20