Polska młodzieżówka rzuciła Niemców na kolana! Wielkie zwycięstwo biało-czerwonych! [WIDEO]

Wielkie zwycięstwo młodzieżowej reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2023. Drużyna prowadzona przez Macieja Stolarczyka rozbiła na wyjeździe Niemców aż 4:0!
Polacy strzelili gola już w 5. minucie. Niefortunnie szybki atak biało-czerwonych próbował przerwać jeden z Niemców. Piłkę po jego zagraniu przejął Benedyczak, wpadł w pole karne i mimo nacisku ze strony obrońcy trafił do bramki.
Polacy szybko podwyższyli prowadzenie. Akcja znów była błyskawiczna - biało-czerwoni w kilka sekund przeprowadzili piłkę przez całe boisko. Świetnym podaniem popisał się Jakub Kamiński, który stworzył Benedyczakowi sytuację sam na sam z niemieckim bramkarzem. Napastnik Parmy pokonał go sprytną podcinką.
Po kwadransie było już 3:0. Tym razem skutecznym strzałem popisał się Michał Skóraś. Skrzydłowy Lecha strzelił gola z ostrego kąta.
Nie był to wcale koniec dobrych wiadomości dla reprezentacji Polski. Biało-czerwoni od 19. minuty grali w przewadze. Z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Mbom.
Niemcy byli blisko strzelenia gola w końcówce pierwszej połowy. Stiller z rzutu wolnego trafił w słupek. Próbujący dobijać piłkę do pustej bramki Netz kopnął nad poprzeczką.
Gospodarze na początku drugiej połowy mieli swoje szanse, ale nie potrafili strzelić choćby honorowego gola. Polacy w końcówce stworzyli sobie mnóstwo ciekawych okazji. Do bramki tuż przed zakończeniem spotkania trafił Kozłowski, który dobił piłkę po efektownej szarży Kamińskiego.
Polacy wciąż liczą się w walce o awans do Euro 2023. Sytuację w naszej grupie prezentujemy TUTAJ.
Marcin Karbowski12 Nov 2021 · 18:34