Atomowy start West Hamu! Komplet punktów i osiem goli w dwóch meczach! [WIDEO]

Pressfocus/Daniel Hambury
Świetny początek sezonu w wykonaniu West Hamu. Drużyna Łukasza Fabiańskiego wygrała drugi mecz - tym razem pokonała Leicester 4:1.
Na początku zarysowała się przewaga gości, ale nie przełożyła się na stwarzane okazje. Leicester przed przerwą nie oddało ani jednego strzału w świetło bramki!
West Ham objął prowadzenie w 26. minucie. Szybką kontrę celnym uderzeniem z kilku metrów zakończył Fornals.
W 40. minucie doszło do sytuacji, która miała wpływ na przebieg drugiej połowie. Po analizie VAR z boiska z czerwoną kartką wyleciał Perez. Gracz Leicester został ukarany za faul na Fornalsie.
West Ham podwyższył prowadzenie w 56. minucie. Fatalny błąd popełnił Soyuncu, który chciał podać do Schmeichela, ale nie zauważył, że na jego błąd czai się Antonio. Gracz gospodarzy przechwycił piłkę i wyłożył ją do Benhramy, który bez problemu trafił do bramki.
Goście odpowiedzieli w 69. minucie, ale trafienie Tielemansa okazało się golem na otarcie łez. W końcówce West Ham wypunktował osłabionego rywala. Dwie bramki w ciągu czterech minut strzelił Antonio. Dzięki pierwszemu z nich 31-latek został najlepszym strzelcem w historii występów "Młotów" w Premier League.
West Ham w dwóch pierwszych meczach sezonu wywalczył komplet punktów. Drużyna Łukasza Fabiańskiego strzeliła w nich aż osiem goli. W następnej kolejce podejmie Crystal Palace.
Marcin Karbowski23 Aug 2021 · 22:55