Atomowy start West Hamu! Komplet punktów i osiem goli w dwóch meczach! [WIDEO]

Pressfocus/Daniel Hambury
Autor: Marcin Karbowski 23 sie 2021 | 22:55
Świetny początek sezonu w wykonaniu West Hamu. Drużyna Łukasza Fabiańskiego wygrała drugi mecz - tym razem pokonała Leicester 4:1.
Na początku zarysowała się przewaga gości, ale nie przełożyła się na stwarzane okazje. Leicester przed przerwą nie oddało ani jednego strzału w świetło bramki!
West Ham objął prowadzenie w 26. minucie. Szybką kontrę celnym uderzeniem z kilku metrów zakończył Fornals.
W 40. minucie doszło do sytuacji, która miała wpływ na przebieg drugiej połowie. Po analizie VAR z boiska z czerwoną kartką wyleciał Perez. Gracz Leicester został ukarany za faul na Fornalsie.
West Ham podwyższył prowadzenie w 56. minucie. Fatalny błąd popełnił Soyuncu, który chciał podać do Schmeichela, ale nie zauważył, że na jego błąd czai się Antonio. Gracz gospodarzy przechwycił piłkę i wyłożył ją do Benhramy, który bez problemu trafił do bramki.
Goście odpowiedzieli w 69. minucie, ale trafienie Tielemansa okazało się golem na otarcie łez. W końcówce West Ham wypunktował osłabionego rywala. Dwie bramki w ciągu czterech minut strzelił Antonio. Dzięki pierwszemu z nich 31-latek został najlepszym strzelcem w historii występów "Młotów" w Premier League.
West Ham w dwóch pierwszych meczach sezonu wywalczył komplet punktów. Drużyna Łukasza Fabiańskiego strzeliła w nich aż osiem goli. W następnej kolejce podejmie Crystal Palace.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Kiedyś nawet taki Górnik Łęczna był zwycięzcą rundy jesiennej a na koniec nie zagrał nawet w pucharach...
24 sie 2021 | 07:26
0
Wat to zaznaczyć że West Ham nie robił jeszcze żadnych zakupow w tym oknie transferowym poza wypozyczeniem bramkarza.
23 sie 2021 | 23:49
0
No i wreszcie fani Green Street Hooligans mają swoje 5 minut :)
23 sie 2021 | 23:20
0
Wydaje się, że i w tym sezonie będzie to bardzo solidny zespół. Sporo mocnych ekip potraci z nimi punkty.
0
Nie wiem czy ktoś zerkał po za tym wynikiem na statystyki ale zawsze solidne Leicester było w tym meczu miażdżone przez West Ham. Dobrze ci koledzy od Fabiana wystartowali.
24 sie 2021 | 09:17