Awantura na boisku w Pucharze Szkocji. Trener Rangersów wezwał piłkarzy i kazał oddać rywalom gola [WIDEO]

Do nietypowych scen doszło w trakcie meczu Pucharu Szkocji. Trener Rangersów Michael Beale kazał swoim piłkarzom oddać gola zespołowi Patrick Thistle.
Zamieszanie wybuchło w drugiej połowie. Zawodnicy Patrick Thistle chcieli oddać piłkę Rangersom, ale uniemożliwił im to Malik Tillman. Amerykanin przejął futbolówkę, ruszył w pole karne i strzelił gola na 2:1.
Na boisku wybuchła awantura. Piłkarze Patrick Thistle mieli olbrzymie pretensje do rywala, który - ich zdaniem - zachował się niesportowo.
Sytuację postanowił wyjaśnić Beale. Trener Rangersów wezwał swoich zawodników do linii bocznej i udzielił im wskazówek. Wkrótce okazało się, że nakazał im oddanie rywalom gola.
Rangersi tylko przyglądali się, jak Patrick Thistle wznawia grę od środka, a Scott Tiffoney biegnie na ich bramkę. Przed tym, jak kopnął do siatki, kiwał się jeszcze z bramkarzem.
Rangersi i tak wygrali. Zwycięstwo zapewnili sobie w 86. minucie, gdy gola na wagę do kolejnej rundy strzelił James Sands.
Marcin Karbowski13 Feb 2023 · 08:39
Źródło: Twitter, sport.pl