Barcelona - Athletik: Kolejna wpadka mistrzów Hiszpanii! Wynik, składy, gole

Barcelona wciąż w kryzysie. Kolejne potknięcie mistrzów Hiszpanii [WIDEO]
Ververidis Vasilis/Shutterstock
FC Barcelona zremisowała przed własną publicznością z Athletic Bilbao 1:1 (0:1) w sobotnim meczu 7. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Pierwszą bramkę na Camp Nou zdobył Oscar de Marcos. Hiszpański obrońca w 41. minucie dopadł do piłki zagranej przez Markela Susaetę i trafił tuż przy lewym słupku.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 84. minucie za sprawą trafienia Munira El Haddadiego. Hiszpański napastnik dopadł do piłki zagranej na wolne pole przez Lionela Messiego i zdołał pokonać Unaia Simona.
Dla podopiecznych Ernesto Valverde to drugi remis w sezonie. Katalończycy mają na koncie 14 punktów i obecnie są liderem La Liga.
Zawodnicy Eduardo Berizzo czwarty raz podzielili się punktami z rywalami, uzbierali dotąd 7 "oczek", co daje im 14. lokatę.
Kamil Kaczmarek29 Sep 2018 · 18:18