FC Barcelona przegrała, Koeman wyleciał z czerwoną kartką! Wielka wpadka Katalończyków [WIDEO]

Barcelona nie wykorzystała idealnej okazji, aby zostać nowym liderem La Liga. Katalończycy niespodziewanie przegrali 1:2 z Granadą.
W pierwszej połowie wszystko układało się po myśli gospodarzy z Camp Nou. Wynik spotkania otworzył Leo Messi. W 23. minucie Argentyńczyk przeprowadził dwójkową akcję z Antoine'm Griezmannem, którą wykończył strzałem lewą nogą.
W 36. minucie Messi stanął przed kapitalną szansą, aby skompletować dublet. Argentyńczyk dostał prostopadłe podanie od Sergio Busquetsa na wolne pole, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Granady. Do przerwy "Blaugrana" schodziła z jednobramkowym prowadzeniem.
Tuż po wznowieniu gry gola na 2:0 mógł strzelić Sergi Roberto. Hiszpan dostał dobrą wrzutkę od Griezmanna, ale źle dostawił stopę i posłał futbolówkę nad bramką.
Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 64. minucie. Wtedy Oscar Mingueza popełnił fatalny błąd, wystawiając piłkę Darwinowi Machisowi. Wenezuelczyk wykorzystał okazję i doprowadził do remisu.
Trafienie Granady musiało rozsierdzić Ronalda Koemana. W 66. minucie Holender obejrzał czerwoną kartkę za zbyt ostentacyjne protesty wobec decyzji sędziów.
Barcelona ruszyła do ataku, ale zbytnio odkryła się w tyłach. Niespodziewanie to Granada zdobyła kolejną bramkę. W 79. minucie Jorge Molina wykorzystał centrę Adriana Marina i strzelił na 2:1.
W końcówce Granada umiejętnie się broniła i dowiozła zwycięstwo do ostatniego gwizdka. Gdyby "Barca" wygrała, to przeskoczyłaby Atletico w ligowej tabeli. Teraz Katalończycy zajmują jednak dopiero trzecie miejsce w lidze. Granada jest ósma w tabeli.
Adam Kłos29 Apr 2021 · 20:52