Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Barcelona zremisowała z Valencią

5 gru 2015 | 22:31 3
Źródło zdjęcia: Natursports/Shutterstock
FC Barcelona zremisowała na wyjeździe 1:1 z Valencią w spotkaniu czternastej kolejki Primera Division. Katalońska drużyna przerwała swoją serię sześciu zwycięstw z rzędu.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Luisa Enrique. W 59. minucie spotkania, Lionel Messi podał do Luisa Suareza, który wbiegł z piłką w pole karne i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, zaskoczył Jaume Domenecha.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania cztery minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Paco Alcacer opanował piłkę w polu karnym rywali i wyłożył ją Santiemu Minie, który mocnym strzałem zaskoczył Claudio Bravo.

Drużynę z Walencji prowadził tymczasowy trener, Voro. W niedzielę pracę z zespołem rozpocznie nowy szkoleniowiec, Gary Neville.

Barcelona jest liderem ligi hiszpańskiej. Po remisie, ma dwa punkty przewagi nad drugim w tabeli, Atletico Madryt. Valencia zajmuje siódmą pozycję w Primera Division.

Kolejnym rywalem Valencii będzie Olympique Lyon. Mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegrany zostanie w środę. Tego samego dnia FC Barcelona zmierzy się z Bayerem Leverkusen.

-2
...........obejrzałem całe spotkanie jeszcze raz i myślę sobie tak, po 45min powinno być co najmniej 3:0 i spokój w drugiej połowie. Barca była tym zespołem, który oglądamy ostatnio. Messi wyglądał bdb podobnie Neymar, Suarez, Iniesta i reszta zespołu. Dlatego nie kumam co się stało w drugiej części meczu....... był gol, prowadzenie, wszystko pod kontrolą i tylko remis................. WTF.
Jedyne wyjaśnienie jest takie, że chłopaki chcieli sobie doczłapać do ostatniego gwizdka sędziego i tyle. Odpuścili sobie, przeszli w tryb oszczędzania sił .................. ale dobrze im tak trochę pokory się przyda, dobra lekcja na przyszłość
5 gru 2015 | 22:48
-2
No cóż forma nie będzie trwała nieskończoność lecz w tym meczu akurat problemem była skuteczność Barcy. Co do Valencii szanuję ich i lubię ich grę lecz szczerze mówiąc nie ogarniam ich... Przychodzi Liga Mistrzów (Zenit) porażka... Przychodzi La Liga (Barca) potrafią się zebrać i chociaż zremisować... Czegoś tu nie pojmuje. Według graczy Valencii ważniejsza jest La Liga która ma jeszcze przed sobą w luj meczy czy Liga Mistrzów gdzie walczą o największe trofeum?? Rozumiem zmianę trenera itp. ale to jest dla mnie dziwne i niezrozumiałe.

P.S Dobry mecz oby więcej takich akcja za akcją (najlepiej w lidze mistrzów).
5 gru 2015 | 22:42
+1
Nie widziałem 1 płowy meczu dlatego odniosę się tylko do tego co widziałem w 2.
Messi ewidentnie nie jest w optymalnej dyspozycji. Pytanie tylko czy to ciągle skutki kontuzji, czy tego że gra coraz częściej w środku pola a może jeszcze coś innego. Neymar też dziś nie zachwycał....... Generalnie cały zespół gra jakby na zwolnionych obrotach. Niby była kontrola nad meczem ale brakował zdecydowania i pewności. Tyle mam do powiedzenia po tym co widziałem w 2 połowi............