Bartosz Białek z golem w Bundeslidze! Potrzebował zaledwie pięciu minut [WIDEO]

Bartosz Białek z trafieniem w Bundeslidze. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w meczu z Mainz. Jego drużyna wygrała na boisku rywala 2:0.
Białek zbiera pierwsze doświadczenia na niemieckich boiskach. Do dziś na swoim koncie miał na koncie 7 występów. W ciągu 126 minut zdobył jednego gola.
W meczu z Mainz zdołał poprawić ten dorobek. Spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, szansę na pokazanie umiejętności dostał po przerwie. W 60. minucie zastąpił Brekalo.
Polak potrzebował zaledwie pięciu minut, by dać o sobie znać. Białek dostał podanie w polu karnym i uderzył z pierwszej piłki. Futbolówka minęła interweniującego golkipera i wpadła do siatki.
"Wilki" ostatecznie wygrały na boisku rywali 0:2. W 79. minucie gola zdobył Weghorst i trzy punkty pojechały do Wolfsburga.
Daniel Makarewicz19 Jan 2021 · 22:05