Bayern Monachium dostał lanie od Napoli! Grali Robert Lewandowski i Piotr Zieliński

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Bayern Monachium dostał lanie od Napoli. Mistrzowie Niemiec przegrali w meczu towarzyskim aż 0:3.
Julian Nagelsmann kolejny raz nie mógł wystawić optymalnego składu. Na boisku pojawił się za Robert Lewandowski, który grał tylko w pierwszej połowie. W 18. minucie oddał strzał na bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.
Napoli wszystkie gole strzeliło w drugiej połowie, gdy Bayern grał już głębokimi rezerwami. W ciągu dwóch minut dwa gole dla gości strzelił Victor Osimhen. Wynik w końcówce ustalił Zinedine Machach.
Złą informacją dla Nagelsmanna jest nie tylko porażka, ale też kolejny uraz Kingsleya Comana. Francuz na boisku spędził tylko dziewięć minut.
W zespole Napoli na boisku pojawił się Piotr Zieliński. Reprezentant Polski grał do 71. minuty
Bayern pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie zagra za tydzień. Jego rywalem w Pucharze Niemiec będzie piątoligowy Bremer SV. Napoli ma więcej czasu na przygotowania. Rozgrywki ligowe zainauguruje dopier 22 sierpnia.
Marcin Karbowski31 Jul 2021 · 18:55
Źródło: WP Sportowe Fakty, twitter