Bayern Monachium dostał lanie od Napoli! Grali Robert Lewandowski i Piotr Zieliński

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 31 lip 2021 | 18:55
Bayern Monachium dostał lanie od Napoli. Mistrzowie Niemiec przegrali w meczu towarzyskim aż 0:3.
Julian Nagelsmann kolejny raz nie mógł wystawić optymalnego składu. Na boisku pojawił się za Robert Lewandowski, który grał tylko w pierwszej połowie. W 18. minucie oddał strzał na bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.
Napoli wszystkie gole strzeliło w drugiej połowie, gdy Bayern grał już głębokimi rezerwami. W ciągu dwóch minut dwa gole dla gości strzelił Victor Osimhen. Wynik w końcówce ustalił Zinedine Machach.
Złą informacją dla Nagelsmanna jest nie tylko porażka, ale też kolejny uraz Kingsleya Comana. Francuz na boisku spędził tylko dziewięć minut.
W zespole Napoli na boisku pojawił się Piotr Zieliński. Reprezentant Polski grał do 71. minuty
Bayern pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie zagra za tydzień. Jego rywalem w Pucharze Niemiec będzie piątoligowy Bremer SV. Napoli ma więcej czasu na przygotowania. Rozgrywki ligowe zainauguruje dopier 22 sierpnia.
0 - 3
31 lip 2021 | 16:30 (zakończony)

Przebieg meczu

9'
46'
65'
70'
71'
72'
81'
85'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 35

31 lip 2021 | 19:21
0
Mecze towarzyskie ale co ciekawe jest to 90% składu Bayernu na obecną chwilę. W poprzednich spotkaniach grali rezerwowi, którzy kompletnie się nie sprawdzili. Dzis, praktycznie cały skład to pierwszy zespoł i również to wyglądało średnio a sezon już za 13 dni i to bez sparingów w międzyczasie.

Jeśli zarząd nie kupi jakichś porządnych zmienników to będzie krucho w przypadku kartek lub kontuzji.
31 lip 2021 | 20:49
o czym ty pierdolisz? pierwszy sklad Bayernu gral tylko w 1 polowie gdzie bylo 0:0, potem wszyscy zeszli weszla mlodziez i przejebali.
0
o czym ty pierdolisz? pierwszy sklad Bayernu gral tylko w 1 polowie gdzie bylo 0:0, potem wszyscy zeszli w ich miejsce weszla mlodziez i przejebali.
31 lip 2021 | 20:50
No nie do konca. 80% pierwszego skladu rzeczywiscie zagralo, ale tylko w pierwszej polowie. W drugiej juz glebokie rezerwy i wtedy dostali w pizde. No, ale bardzo nieciekawie to wyglada. Zapowiada sie na cholernie ciezki sezon, bo nikogowartosciowego nie kupili oprocz Upamecano, a kontuzje juz sie pojawiaja.
0
No nie do konca. 80% pierwszego skladu rzeczywiscie zagralo, ale tylko w pierwszej polowie. W drugiej juz glebokie rezerwy i wtedy dostali w pizde. No, ale bardzo nieciekawie to wyglada. Zapowiada sie na cholernie ciezki sezon, bo nikogo wartosciowego nie kupili oprocz Upamecano, a kontuzje juz sie pojawiaja.
31 lip 2021 | 23:35
0
O tym właśnie mówię, że tak na prawde poza pierwszym składem, który nie jest w formie (bo nie powinien być skoro nie trenowali) to Bayern nie ma rezerw a klub chyba jest ślepy że tego nie widzi.
31 lip 2021 | 21:29
0
co ty pierdzielisz nie było Kimmicha, Mullera, Devisa, Nouera i chyba kogoś jeszcze.
31 lip 2021 | 19:03
0
Julek na 4 mecze pod wodzą die roten 3 porażki i 1 remis, trzeba przyznać że nie najlepszy start
31 lip 2021 | 19:10
0
By mnie to martwiło gdyby w tych czterech meczach grał pierwszy garnitur, a tak chociaż Nagelsmann będzie wiedział komu w trakcie sezonu dać szansę z tego młodego narybku, a którzy będę na wylocie z klubu.
31 lip 2021 | 19:19
0
A mnie martwi, jako kogoś kto lubi oglądać Bayern że nawet dzis po tygodniu treningów wychodzi pierwszy skład i nie wie co grać jak za Kovaca.
31 lip 2021 | 19:28
0
Czego Ty się spodziewałeś, chłopaki nie dawno wrócili z wakacji. Pierwsze pół mecz pod wodzą nowego trenera, co chciałeś zobaczyć.
31 lip 2021 | 19:52
0
Sarr, nianzou, upamecano, gnabry, chopo moting, zirkzee, cuisance grają już 4 spotkanie. Po żadnym z tych zawodników nie widzę jakichś większych chęci a podobno niektórzy z nich mają być w pierwszym składzie (Dayot, Gnabry) a inni mają być mocnymi rezerwowymi. Czas by zarząd kupił konkretne wzmocnienia bo może znowu być jak za Kovaca.
31 lip 2021 | 20:22
0
Kolego miły jakie chciałeś zobaczyć chęci w meczu towarzyski gdzie najwięcej mieli pokazać młodzi gracze którzy w ogóle, albo prawie nic nie grają w podstawowym składzie co chciałeś od nich zobaczyć. Sarr to był transfer last minute i z niego nawet rezerwa słaba. Zirkzee jest chyba już na wylocie z Bayernu podobnie Cuisance. Gnabry chyba pierwszy mecz po przerwie. Co chciałeś zobaczyć po tych chłopakach. Ja osobiście wiele nie oczekiwałem, po to były te meczy by właśnie przesiać tych którym jeszcze da się szansę od tych którzy już jej nie dostaną.
31 lip 2021 | 23:30
0
To może ogarnij że właśnie tacy piłkarze będą rezerwą Bayernu w tym sezonie, wiec jeśli nic nie pokazują w sparingach to co mają pokazać w sezonie jak będzie taka potrzeba, a będzie bo nikt nie będzie grał 50 spotkań bez przerwy.
31 lip 2021 | 20:29
0
varosso Mam nadzieję, że ludzie otworzą oczy i przestaną pisać "Nie trenera gra a piłkarze". W końcu zrozumieją, że trener selekcjoner to jak 12 zawodnik.
31 lip 2021 | 18:59
0
Ogarnijcie się. Mecz towarzyski a wy piszecie ze to jakiś super puchar. Poziom waszego dziennikarstwa to bagno. Wezcie jeszcze zablokujcie komentarze
31 lip 2021 | 20:31
0
Weź im nie podpowiadaj, bo zaraz wprowadzą procedurę, że jak będzie hejt na autora artykułu to nie będzie można komentować.
31 lip 2021 | 21:00
0
Będzie dobrze, nie mazać się. Maszyna dopiero ruszy.
31 lip 2021 | 19:17
0
Dostali lanie ale to są tylko mecze kontrolne.
0
Kiepski start nowego trenera Bayernu. Przynajmniej ma czas na sprawdzenie zawodników. Nie kibicuję Bayernowi lecz wierzę w potencjał Juliana. Trzeba mu dać szansę i myślę że jest przyszłością trenerską która wprowadzi nową i ciekawą jakość.
31 lip 2021 | 20:56
0
Bayern da sobie rade w meczach o punkty, sparingi sa malo wazne, nikt z 1szego skladu sie tam nie staral. To bylo widac, a dla Napoli to cos niezwyklego wygrac z FCB
31 lip 2021 | 20:00
0
Chcialem sobie sprawdzic sklady obu druzyn i ustawienia a tu lipa, nic nie dodane.
31 lip 2021 | 21:28
0
Jak patrzę na skład Bayernu to się zastanawiam co oni odpierdalają mają tylko 13 zawodników co grali zazwyczaj w pierwszym składzie, a reszta to jakieś dzieci z Bayernu II.
31 lip 2021 | 21:10
E tam. To tylko sparing a nie mecz pucharowy.A poza tym grali rezerwami.
0
E tam. To tylko sparing a nie mecz pucharowy.A A poza tym grali rezerwami.
1 sie 2021 | 10:53
Brawo !!! Julian Nagelsman to niesamowity taktyk. Mógłby śmiało poukładać grę naszej reprezentacji.
0
Brawo !!! Julian Nagelsman to niesamowity taktyk. Mógłby śmiało poukładać grę naszej reprezentacji. Jest tak odważny i inteligentny że w czasie wojny na froncie pewnie walczyły w pierwszej linii.
1 sie 2021 | 21:49
0
To tylko mecze towarzyskie. Nie znamy założeń ani celów Nagelsmanna. Nowy trener musi sprawdzić zawodników i różne warianty taktyki pod kątem swojej wizji gry dopasowanej do własnej filozofii i stylu. Jeśli nie teraz, to kiedy ma testować piłkarzy i korzystać z różnych opcji? Dopiero początek sezonu zweryfikuje jego koncepcje i być może słuszność zatrudnienia na lata.
31 lip 2021 | 22:42