Robert Lewandowski znów dał o sobie znać! Gol i asysta napastnika Bayernu Monachium [WIDEO]

Robert Lewandowski z golem i asystą! Napastnik Bayernu Monachium znów dał o sobie znać [WIDEO]
Bayern Monachium wygrał z TSG Hoffenheim w meczu 19. kolejki Bundesligi. Asystę i gola w tym spotkaniu zanotował Robert Lewandowski.
Mecz w Monachium mógł zacząć się po myśli przyjezdnych. Bliski szczęścia był Bebou, ale w sytuacji sam na sam znakomitą interwencją popisał się Neuer.
Po chwili po drugiej stronie boiska przed szansą stanął Thomas Mueller. Niemiec trafił jednak tylko w poprzeczkę. W 26. minucie znów pokazał się Bebou, ale ponownie 26-latkowi zabrakło zimnej krwi.
Wynik spotkania w 32. minucie otworzył Jerome Boateng. Defensor uderzył głową po rzucie rożnym i było 1:0.
Tuż przed przerwą "Die Roten" podwyższyli prowadzenie. Duża w tym zasługa Roberta Lewandowskiego. Polak wpadł w pole karne, zakręcił rywalami i podał do Thomasa Muellera. Niemiec mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
To nie był jednak koniec popisu polskiego napastnika. W 57. minucie Lewandowski sam wpisał się na listę strzelców. Reprezentant Polski wykorzystał błąd Poscha i z bliska skierował piłkę do siatki.
Lewandowski w tym sezonie Bundesligi zdobył już 24 gole. Na swoim koncie ma też 6 asyst.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1. W końcówce pierwszej połowy Kramarić pokonał Neuera. Wynik spotkania ustalił w 63. minucie Gnabry.
"Die Roten" dzięki wygranej umocnili się na pozycji lidera Bundesligi. Na swoim koncie mają 45 punktów.
Daniel Makarewicz30 Jan 2021 · 16:23