Bayern Monachium z dubletem! Przesądziły trafienia Roberta Lewandowskiego i Comana [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Bayern Monachium wygrał 3:0 z RB Lipsk w finale Pucharu Niemiec.
To RB Lipsk jako pierwsze mogło zdobyć bramkę. W 11 minucie Neuer popisał się świetną interwencją i sparował strzał głową rywala na poprzeczkę.
To się zemściło parę minut później. Tym razem głową uderzał w kapitalny sposób Robert Lewandowski i zrobiło się 1:0 dla Bawarczyków.
Jeszcze przed przerwą mistrz Niemiec mógł podwyższyć prowadzenie, ale swoich okazji nie wykorzystali Coman i Hummels.
Na początku drugiej połowy Neuer ponownie uratował swój zespół. Tym razem powstrzymał Forsberga w sytuacji sam na sam.
W 78 minucie było 2:0 dla Bayernu. Coman przejął piłkę w polu karnym, oszukał obronę na zamach, wypuścił sobie futbolówkę i pokonał bramkarza rywali.
Kilka minut później efektowny triumf Bawarczyków przypieczętował Lewandowski, przerzucając piłkę w sytuacji sam na sam nad golkiperem rywali.
Jakub Kreśliński25 May 2019 · 21:56